Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha félek a vásárólt...

Normális ha félek a vásárólt autónktól?

Figyelt kérdés

Annyi rosszat olvastam róla, vagyis a tdi motorról, aztán olyan hírtelen jött a lehetőség , pont olyan extrákkal vettem amit kinéztem és pont annyiért amennyit akartam érte adni. De minden egyes beindítást meggondolok, nem merem úgy használni mint a Fiestát, hogy látok másik nagyobb parkolót és indítok 5 méterért, meg megnéztem, 700 ezer egy adagoló és csak hosszú útakra indítom be holott azért vettem mert kell ülés fűtés meg jó idő gyorsan az utastérbe és nem akartam a földön űlni meg, hogy este a pofámba világítson még egy Polski is.. erre nem merem használni mert "lehet nem tesz jót neki" .


Nyugtassatok meg. :)


2018. dec. 5. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyu, ha tönkre megyen mechanikusan az adagoló azt max 100-150e-ből felújítják neked, persze ez nem az egyik napról a másik napra megyen tönkre, kezdődő hibával még el tud menni akár 100e km-t is mielőtt megállna. Viszont ez elég ritka eset, a leggyakoribb az hogy elöregedik benne a tömítés és ezt cserélni kell, ennek tétel max 30e ft.
2018. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már melegen nehezen indul..
2018. dec. 5. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Dísznek vetted akkor?Add el ha félted.A családban 2db Tdi passat van és már lassan 500 ezer km van bennük.Eddig váltót kellett cserélni az egyikben.
2018. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elöttem valami tréleres gyereké volt, őszintén, megsajnáltam, jobb sorsot akartam neki. Az lett, úgy érzem.
2018. dec. 5. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meg akartál sajnálni valamit befogadhattál volna egy kiskutyát.
2018. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kutyus legalább nem lehet adagoló hibás, de én még nem érzem magam felelösségteljes embernek annyira. :/
2018. dec. 5. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Eleve milyen autó, milyen TDI motorral?

A 2.0 PD-k egyes típusai kivételével a VAG féle dízelek igen megbízhatóak. Éppen ezért fura, hogy te rosszakat olvasol össze róla

2018. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
AFN, és népítéletbe rosszakat olvastam a Galaxy-k ról... De nagyon megtetszett és szinte minden olyan funkció van benne ami nekem kell. Igen a 2.0 pd -ben simens pd elem van, ha jól emlékszem és azzal van bibi, volt is visszahívás.
2018. dec. 5. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
#2 Tipikus TDI betegség, vagy elviszed egy chippeshez és megcsináltatod szoftveresen a melegindítási hibát (~10e ft) vagy felújítod az önindítót.
2018. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
He? AFN az egyik legjobb dízelmotor a motorok történelmében, ez nem vicc. Bár ha trailert rángattak vele, akkor ne csodálkozz semmin. Az ilyen idősebb Sharanokban, Galaxykban úgy van általában 300 ezer km, hogy egyszer már átfordult az óra az 1 millión.
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!