Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha félek a vásárólt...

Normális ha félek a vásárólt autónktól?

Figyelt kérdés

Annyi rosszat olvastam róla, vagyis a tdi motorról, aztán olyan hírtelen jött a lehetőség , pont olyan extrákkal vettem amit kinéztem és pont annyiért amennyit akartam érte adni. De minden egyes beindítást meggondolok, nem merem úgy használni mint a Fiestát, hogy látok másik nagyobb parkolót és indítok 5 méterért, meg megnéztem, 700 ezer egy adagoló és csak hosszú útakra indítom be holott azért vettem mert kell ülés fűtés meg jó idő gyorsan az utastérbe és nem akartam a földön űlni meg, hogy este a pofámba világítson még egy Polski is.. erre nem merem használni mert "lehet nem tesz jót neki" .


Nyugtassatok meg. :)


2018. dec. 5. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Remélem, mert 268 ezer van benne, és azt mondta a nepper, nem tekerte, pedig szerettem volna, úgy volt , eredetvizsga előtt, hogy én állíthatom be a a számokat, de nem :/ akkor min. egyszer cseréltek kettöstömegűt ,,juppii. :)
2018. dec. 6. 06:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Trailereztek vele és "csak" 268 ezret futott. Ugyan már...

Felejtsd el ezt az autót

2018. dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondom, vágtam, hogy kamu, nyolcszor annyi van benne, bár a beltéren nem látszik, külsőre igen, de a belső számít. :)
2018. dec. 6. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!