Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy félek az új...

Normális hogy félek az új autótól?

Figyelt kérdés

Több autó márka volt már a családunkba, opel, honda, peugeot, mazda, jelenleg pedig egy Bmw, nem sokszor vezettem még, mert nekem más típus van, egyterű, kicsit magasabb. Nagyon jó a kilátás, jelenleg viszont kénytelen leszek ezt vezetni, ráadásul kombi, teljesen más az egész, és kicsit tartok tőle.

Ez mennyire normális?

Félek hogy minél inkább negatívabban állok hozzá annál inkább fogok bénázni vezetés közben, pedig több éves tapasztalattal rendelkezem.


2020. febr. 23. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Jó, manapság valaki mindennap fél valamitöl, hol vezetéstöl, hol jogsitól, most már kocsitól.
2020. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Hát több éves tapasztalat után ez a para nem normális. Nekem másfél éve van jogosítványom, mégis gond nélkül ülök bele bármibe, bármikor a B-kategórián belül.
2020. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem normális.
2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolom egy férfinak másabb én viszont nő vagyok bár biztos vannak kivételek, ki mennyire temperamentumos, én kevésbé vagyok az. A jelenlegi autóm is 3.5 éve van nálam. Hozzászoktam...
2020. febr. 23. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Vezetted már? Vezetés közben nem múlik el a félelem?
2020. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vezetés közben elmúlik, de csak ma vezettem elsőnek kb 40 km-t a félelem előjött amikor a kapubejáróba érkeztem, féltem rosszul veszem be a kanyarodását. Félek hogy nem fogok tudni kiparkolni, a lükvlükverc is máshogy működik ugye itt előre kell az enyémnél hátra. Na meg hogy kombi...
2020. febr. 23. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Normális. Kicsit még szokatlan, de majd elmúlik, egy idő után.
2020. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
A kocsik egyedi sajátosságaihoz mindenképpen hozzá kell szokni, komfortérzés csak a hozzászokást követően várható.
2020. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Max ha így néz ki akkor félj tőle:

[link]

2020. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Valamilyen szinten normális. Én hím nemű vagyok, 18 éve vezettem, mikor két éve vettem a mostani autómat újonnan. Teljesen idegen városban, nulla helyismerettel, nyári gumikon, szakadó hóesésben voltam kénytelen elhozni egy nekem még szokatlan kocsit. Kicsit máshol fog a kuplung, mások a sebességfokozatok, kicsit máshol kell váltani, más a motorhang, másképp reagál gázadásra mint az előző autóm, stb. Emiatt nem mondom hogy nem volt bennem is egy kis feszültség. De pár nap alatt, ismerős megszokott utakon teljesen rutinná vált az új autó vezetése is.
2020. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!