Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy félek az új...

Normális hogy félek az új autótól?

Figyelt kérdés

Több autó márka volt már a családunkba, opel, honda, peugeot, mazda, jelenleg pedig egy Bmw, nem sokszor vezettem még, mert nekem más típus van, egyterű, kicsit magasabb. Nagyon jó a kilátás, jelenleg viszont kénytelen leszek ezt vezetni, ráadásul kombi, teljesen más az egész, és kicsit tartok tőle.

Ez mennyire normális?

Félek hogy minél inkább negatívabban állok hozzá annál inkább fogok bénázni vezetés közben, pedig több éves tapasztalattal rendelkezem.


2020. febr. 23. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Lükverc?:D
2020. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Megtaláltad a lényeget, gondolom te sosem hibázol! Rükverc..... szerintem aki normálisan tud vagy akar válaszolni nem fog egy betű elírásába belekötni. Jó éjszakát neked!
2020. febr. 23. 22:58
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Na, igen! A hátramenetet én is sokára szoktam meg. Még fél év használat után is néha 6.-at kapcsoltam. Az előző autómon normál helyen, jobbra-hátra volt a hátramenet, az újon meg furcsa módin balra-előre az 1-es mellett. De ettől félelmet nem éreztem. Ha tolatni akartam és észrevettem hogy az autó nagyon nehezen előre kezd el kúszni, akkor kaptam észbe, hogy ja, megszokásból már megint 6.-ban vagyok! :D Kivettem, beraktam hátramenetbe és tolattam. Nem dőlt össze a világ. :)
2020. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Normális, egyébként gyorsan meg lehet szokni egy autót. Én is hajtottam át városon, akkor vett autót, ami ugye szokatlan volt.
2020. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!