Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi vagy mik okozzák ezeket a...

Mi vagy mik okozzák ezeket a kopogásokat a motorban?

Figyelt kérdés
1.9 pd tdi 96kw,AVF-es motorkódú b5.5-ös passat, előző tulaj cserélte a vezérműtengelyt a hidrotőkékkel együtt de szerintem onnan is ketyeg kopog valami de van még egy fajta kopogás ami indítás után alapjáraton nem hallatszik csak egy hosszabb gázadás után és ha alapjáraton hagyom egy idő után elhalkul de nem teljesen mi lehet szerintetek? a felvétel tavalyi így járkálok vele azóta. https://www.youtube.com/watch?v=Z14g35KQjj0

júl. 26. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad német autót megvenni.
júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem volna ezért a pénzért(510 ezer ft) inkább egy lepukkant francia autót ? Ez legalább még mindig indul és jól húz,a turbó jó rajta,kombi vonóhoroggal,rozsda sehol, a klíma működik, komplett első lengőkarok ki lettek cserélve mielőtt megvettem, jobb első ablakemelő lett nálam cserélve és a motorolaj, szűrők, fékbetétek,az alufelnik újra lettek festve, csak ez a motorzaj idegesít,nem tudom eldönteni hogy felújítsam vagy vegyek 90 ezer forintért bele egy bontott motort, ezért tettem fel a kérdést.Amúgy van hozzá minden bagóért pont ezért választottam, azelőtt nagyot szívtam a mondeóval.
júl. 26. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

" Vettem volna ezért a pénzért(510 ezer ft) inkább egy lepukkant francia autót ?"

Inkább franciát vegyél mint lefingott németet.


De jót kell venni és akkor nincs ez.

júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!