Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tanulok vezetni, 12ora-t...

Most tanulok vezetni, 12ora-t vezettem kb már. Az oktatom szerint nem nagyon haladtam semmit, még mindig nem megy a kuplung használat. Tudnátok nekem ZALA megye kornyeken automata valtos autoval valo oktatást?

Figyelt kérdés

júl. 14. 16:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak oktatót válts, és maradj a manuálisnál, és lehetőleg dízel motoros autón tanulj, azzal sokkal könnyebb! Sokkal jobb kezelési, és uralhatósági érzeted lesz az autód felett!

Kár lenne egy bunkó oktató miatt feladni! Csak legyél türelmes magadhoz, meg az autóhoz is és menni fog! Tartsd meg ott a kuplungot ahol már gurul az autó stabilan egy jó 5 másodpercig, utána csak lépj le róla és biztos menni fog! Sok sikert és baleset mentes kilómétert!

júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21.

A kedves tanulónak nem megy a kuplungolás.

Ebből automatikus következik, hogy az oktató bunkó?

Érdekes megközelítés!


"dízelmotoros autón tanulj"

Aztán ha véletlenül sikerül levizsgáznia, élete első útján majd tököljön előtted a forgalomban, tartson föl amikor legjobban sietnél.

(mert mondjuk a családnak éppen NEM dizel autója van)

júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy azon tanuljon mert úgy könnyebben ráérez, utána tök mindegy mit vezet, úgyis menni fog neki
júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23.

Hidd el, nem azért oktatnak sokan dízel autóval, hogy a tanulóknak könnyebb legyen az elindulás. 😋

júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
#22 Én ebben nem hiszek, egyrészt lehet, hogy otthon is dízel van, másrészt hidd el, ha sikerül kenőpénz nélkül jogsit szereznie, még ha szenved is picit a benzinessel, mire kiállt a saját udvaráról, és közútra került, addigra megszokta. Akinek van jogsija, annak kb. 3 perc megszokni egy új járgányt. Én is dízelen tanultam, aztán világéletemben dízelt vezettem. Amikor az A jogsimat csináltam, háromszor lefulladtam a rutinpályán, azóta meg egyszer sem.
júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jött minden féle. Sikeresen oktatot (és autos sulit is) váltottam azóta. Manulális váltonál maradtam. Sokat haladtam azota és egyantalán nem bántam meg. Megnyugtatok mindenkit nem az én hibámból volt bunko velem a volt oktatom (másoktol is halottam rola eleg erdekes torteneteket) ugyhogy üdv mindenkinek
aug. 31. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!