Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Sokszor szerelni...

Mit tegyek? Sokszor szerelni kell az autót és most a műszakin se ment át és nincs senki,aki megcsinálná, rendes szerviz itt külföldön drága. Javíttassam ezt vagy vegyek egy újabbat drágábban?

Figyelt kérdés

Valaki ezt mondja , valaki azt.

Újabb fel van szerelve azzal, ami nekem kell. Régiben alap dolgok voltak és a rádiót én tetettem bele utólag. Állandóan van valami baja,amiért rohangálok szervizbe , de nincs rá garancia, hogy a 6 évesnél nem kell úgy,mint a 14 évessel.


júl. 8. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem felel meg az igényeidnek, akkor add el és vegyél egy olyat ami megfelel. Nem feltétlen kell fiatalabbat venni.
júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éves autóban nincs gyárilag rádió és folyamatosan szervizbe viszed? Milyen autó ez? XD
júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te tudod eldönteni.
júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Újat vegyél és azzal jó ideig nincs baj.
júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt radio ,de csak alap és sima CD-s. Sótól itt minden autó hamar rohad.
júl. 8. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
minek mentél oda
júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:
Egyszerűt vegyél. Benzines szívó. Nem lyukasra rozsdásodva.
júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet nehany embernek újdonság, de külföldön nem minden autót német nyugdijas vezetett, heti 1x bevasarolni oszt kész.

Nem vigyaznak ra, nincs rendesen karbantartva, nyomjak a szemét amig lehet, mikor javitani kellene, vesz masikat. Pl 10 eves auto már oregnek szamit, és a biztosítás is dragabb lesz, igy sokan passzoljak tovabb. Csak mi keletiek vagyunk olyan hülyék hogy azt hisszük hogy egy 11-15 eves autó meg jo allapotban van.

Kérdező, azt viszont nem mond hogy csak hivatalos szervizek vannak a környéken, es sehol egy kisebb garázs ahol autokat javitanak, kb fele annyiért.

júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Találtam egyet és majd megnézi az autót. Szerinte is, ha ilyen baja van, el kell adni..
júl. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!