Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok ruhái miért...

A motorosok ruhái miért bőrből készülnek?

Figyelt kérdés
Tudom vannak cordura ruházatot is, de a klasszikus motoros ruhák bőrből készülnek. Miért pont ebből az anyagból készítik őket?

júl. 5. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#18

Relax... A veszett lőtéri ebet nem érdekli a rengeteg offtopic sz@rság amit leírtál rosszindulatúan.

Pattanj fel a mocidra és menj egy kört, mert itt már senki számára nem vagy érdekes, csak visszataszító.

Jól írták, az übermensch náci stílust hamar felszedted magadra, pedig maradhattál volna ember is.

júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20.

Mert az ugye természetes "asszociáció", hogy a motoros bőrruha kérdésből kiindulva, neked csak a Talma eredményeinek a fikázása ugrott be?

júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 dirtboy ***** válasza:

21

A te véleményed sem érdekel nyugi. Offtopikot pedig max azért olvastál mert vissza reagáltam másnak az offtopikjára.

júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22 Én a 19-es kommentre reagáltam, és nem a bőrruha kérdéshez írtam.

A szövegértésed nulla.

júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!