Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti kánikulában...

Motorosok ti kánikulában hogyan bírjátok a bőrruhát?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2 részes szettet, júlisban fogom kezdeni a rutint, majd gyakorlat. Az oktatóm kötelezően elvárja, hogy vegyem fel minden protektorom, és a bőrszettet. Nem fogok elájulni? Hogyan lehet ezt bírni?
jún. 13. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát nyáron nyílván nem hordok bőrruhát.
jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy menetszél mond valamit?
jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

#2 Szerinted rutinpályán mennyi menetszél lesz?

Kérdező! Ku...a meleged lesz! Én szövet motoros ruhában rutinoztam, aminek vannak nyitható szellőzői, de így is full leizzadtam, szóval ha egy mód van rá,akkor legyen nálad egy váltás száraz ruha. Ja és a börruha alá aláöltöző, mert különben úgy rádtapad,hogy alig tudsz kibújni majd belőle.

jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:
Jogsihoz sokkal jobb a cordura ruha. Ha megteheted vegyél egy olcsó cordura dzsekit és azzal gyakorolj. Lábra tökletes egy farmer és térdvédő nem kötelezhet a motoros nadrágra. Ha meg már nem jogsizol és lesz tempó is akkor a menetszél segít valamennyit.
jún. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!