Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a vezetés!?

Nem megy a vezetés!?

Figyelt kérdés
Áprilisban döntöttem úgy hogy elkezdem a B-kategóriás jogosítványt ,eü, kresz stb sikerült elsőre,a héten voltam a második forgalmi órámon vezetni. Gyakoroltuk eddig ugye az elindulást,egyenes szakaszon ment is a váltás kettesbe,kanyarodásokat,fékezéseket,illetve levezettem 100-200 métert egy bolt parkolójáig pár kanyarral,a gyakorlópálya mellett. Ezekkel nem is volt igazán probléma,nagy részük ment is kb elsőre. A probléma a második óránál jött,szlalomozni kellett bólyák között. Először egyenesen lassan,azzal nem is volt semmi akadály,az oktató is mondta hogy ez így rendben van. Hátrafele viszont kész katasztrófa volt. Nem tudtam sose hogy merre kell tekerni a kormányt,melyik tükröt kell éppen nézni,túl gyorsan is tolattam hátrafele mert mindig gyorsan felemeltem a kuplungot és elsiettem,nem érzek még rá egyszerűen. Teljes térzavarba voltam,lefagytam,már néha azon agyaltam kiszállok és hazamegyek,nagyon stresszes volt és kellemetlen. Az oktatón is láttam már néha hogy feszültebb,főleg mikor 20adjára megyek vissza előre mert a második bólyánál már teljesen kicsúsztam rossz irányba. Teljesen nem látom még át így hátrafele ezt a manővert,lehet nincs hozza tér látásom vagy hasonló a probléma? Ha fejben rakom össze épp merre kéne tekerni és hogy csináljam akkor megy,élőbe lefagytam. Vagy lehet még sokat várok el magamtól és még hogy ennyire béna vagyok az természetes a második órán? Soha nem vezettem még előtte,próbálok jól teljesíteni,de ez kicsit eltántorított. 26/F

júl. 4. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelemmel, menni fog, én 27 éves jogsival se vagyok jó vezető.
júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Második órán tolatva szlalomoztatni azért az nem gyenge :)) Jól bedobott a mélyvízbe az oktatód. Szerintem nagyon előreszaladt, ne keseredj el egyáltalán, ez természetes, idővel menni fog.
júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
júl. 4. 17:04
 14/15 anonim válasza:
Nekem az egesz oktatas alatt nem volt ilyen hal istennek😅 de biztos bele jossz mindenki ilyen az elejen🙃
júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 veszettkecske válasza:

Ahogy a 12-es írja, ez elsőre mindenkinek sok lenne.

Gyakorlással és idővel mindenképp menni fog, ne siess, az oktató egy kicsit gyorsan akarja...$

aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!