Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 deci sör elfogyasztása után...

3 deci sör elfogyasztása után mikor lehet vezetni?

Figyelt kérdés

júl. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy (korsó) sörre szokták mondani, hogy egy óra. De ez változó, plusz ittas vezetéssel nem érdemes szórakozni meg határokat feszegetni. Szóval én minimum 2 órát várnék, inkább 3-at.
júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óra alatt tuti kimegy egy àtlagemberből. Lehetnek eltérések nagyban függ a genetikàdtól emiatt ha iszogatás van jobb másnap beülni a kocsiba
júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kalkulator, amit kiir arra raszamolsz 1 ora es jo vagy.
júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én féltem annyira a jogsimat, hogy ha délelőtt ittam akkor estig tuti várnék mire kocsiba ülök.


Egyébként a legtöbb probléma ebből szokott lenni, hogy este isznak (most nem 3 deci sörre gondolok hanem tömény + sör + minden is), jól berúgnak aztán úgy vannak vele, hogy felkelnek másnap és már kocsiba lehet ülni, mert eltelt egy nap.


De valójában nem telt el egy nap közel sem. Ha pl 22 órakor fejezték be a piálást akkor reggel 8ig 10 óra telt el ami olyan mintha valaki délben nagyon berúgna de este 10-kor már kocsiba ülne. Eltelt egy nap? Fél nap sem ha azt vesszük, hogy egy nap 24 óra.

tegnapelőtt 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Pontosan.

Nekem van az autóban szonda, amit minden megkérdőjelezhető helyzetben megfújok, nem egyszer mentett meg "kétes" szituációkban (persze gyanakodtam, de azért megfújtam, hátha).

Ajánlom is mindenkinek, hogy legyen otthon/kocsiban egy, mert egy keményebb éjszaka után nem lehet tudni...

tegnapelőtt 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

1,5 óra bőven jó.

3 deci sör az semmiség!

tegnapelőtt 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Jobb a 3 órát megvárni és akkor nem kell számolgatni semmit.

1. baromságot írt.

tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
100%
1 doboz 5% alkohol tartalmú sör az legalább 3 óra mire teljesen kimegy az emberi szervezetből. Nem érdemes kockáztatni, csak józanul vezess!
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9; legutóbb kirándulni voltunk a bakonyban ahol baleset érte a barátom.

Kijöttek a mentők. Válla tört el. Este volt és így várható volt hogy nem lesz vissza betegszallito.

A mentős mondta, hogy 1 5%-os sör 2 óra.

Azt várjam meg és mehetek a sracért a kórházba.


Kérdeztem tuti? Mondta tuti.

Én inkább egy idős tapasztalt mentősnek hiszek 🙂

tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!