Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz egy 3.5 tonnás...

Mennyire nehéz egy 3.5 tonnás dobozos furgont vezetni?

Figyelt kérdés
lassan egy éve van B kategóriás jogsim, van saját autóm (seat toledo) annak a vezetése egész jól megy, összesen levezettem eddig 20.000km-t. 18 éves vagyok és nyári munkát keresek, és gondoltam elmegyek fuvarozni. a fent említett mérettel már láttam több állást is, viszont nem tudom, hogy tudnám-e kezelni, vagy egyátalán felvennének ennyi tapasztalattal.

jún. 30. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Semennyire, bar en kamionozok.

Elotte furgonoztam, nem nehezebb

jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az semmi, olyan mint egy személyautót, sőt talán jobb is
jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nehéz nincs benne. Egyedül a tolatás más. De ennyi (kb. nulla) tapasztalattal valószínűleg nem vesznek fel.
jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Amúgy tapasztalat, rutin kérdése. Egy idő után már a több 10 tonna sem tűnik vészesnek. Sok esetben jobb nagytestű autót vezetni. Jobban kilátsz, nagyobbak a tükrei. Én buszoztam, tgkztam, de rosszabb volt visszaülni kisautóra utána.
jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 mondjuk egy újabban már azért legalább tolatóradar van, ha tolatókamera nincs is
jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki még egy személyautóval is görcsöl annak nagyon nehéz a méretet megszokni.
jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A méreteket, fordulóíveket, magasságot szokni, "érezni" kell egy kisautó után. Plusz a tolatásnál kell jobban odafigyelni, van amit nem látsz. Itt főleg egy esetleges villany, vagy betonoszlopra kell gondolni, amit nem úgy látsz, főleg ha nincs radar, vagy tolatókamera! Amúgy kényelmesek mint egy átlagos személyautó. Már nem az a teherautós érzés az általános....
jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen személyautós felling már ezek a modernebb furgonok (modern alatt értsd a 15 éves Ducatot is). Hosszabb és szélesebb, de a jó nagy tükrök miatt sokszor a hosszú magas Ducatoval könnyebben parkolok, manőverezek, mint kisautóval, aminek nem látni pontosan hol a hátulja (sedan).
jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!