Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Velem van a baj? Vagy váltsak...

Velem van a baj? Vagy váltsak oktatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai napon estem át a harmadik forglami vizsgámon, sikertelenül. Nem tagadom mind a három alkalommal hibáztam, mondhatni jogosan húztak meg.

Viszont 60 órát vettem már, viszonylag rövid idő alatt, heti kétszer jártam.

Az oktatóm nem üvöltözős, egész jó fej csak ritkán türelmetlen. Ugyanakkor azt gondolom, hogy 60 órából, már fel kellett volna tudnia készíteni, nem gondolom, hogy ez az egész egyoldalúan az én hibám.

A történethez még hozzá tartozik, hogy a 60 órából 34-et könyvelt el a rendszerben és a kartonomon is.

Szerintetek váltsak oktatót? Vállaljam be az idő és pénz "veszteséget"?



júl. 3. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beismered hogy te magad rontod el folyton akkor ott nem az oktató a hibás
júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem neki kell felkészíteni hanem ő csak megtanít az alapokra aztán a többi rajtad múlik.
júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lefulladás, vagy üvöltő kuplungcsúsztatás, vagy recsegő váltás is benne van, akkor azonnal ülj át automata váltósra..azon nem bukhatsz meg..-


légyszí meg ne kérdezd hogy a sikeres vizsga után mit vezethetsz..-

legyen jogsid..

júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:

"Vagy váltsak oktatót?"

Ez attól is függ, hogy milyen hibák miatt buktattak meg. Van amiről nem tehet az oktató.

júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján veled van a baj.
júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az oktatóm nem üvöltözős, egész jó fej csak ritkán türelmetlen. Ugyanakkor azt gondolom, hogy 60 órából, már fel kellett volna tudnia készíteni, nem gondolom, hogy ez az egész egyoldalúan az én hibám."


Lehet neked pont az üvöltözés használna, ki tudja.


Milyen hibák miatt buktál? Gondolom nem teljesen ismeretlen helyzetek voltak.

tegnapelőtt 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te buktál meg, talán nem tudod, miért?
tegnapelőtt 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!