Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi a helyzet?

Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

üzembentartó vagyok,az autó tulajdonosa ellen bírósági végrehajtás van,hivatalból kivonták az autót,

jelenleg kivonva áll a parkolóba,semilyen papír nincs nálam egyedül a biztosításról van,a tulaj azt mondja hogy vissza helyezteti forgalomba amit én kétlek,jelenleg is bűntetőeljárás folyik ellene,



nem szeretném hogy az én költségemen szállítassa el az önkormányzat vagy a végrehajtó,vagy egyébb költség keletkezzen,

ilyenkor mi a teendő?

ki hogy oldaná meg?


júl. 3. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Valahogy vissza kellene adnod az üzembentartói jogod. Ha viszont ebben nem partner a tulaj, nem olyan egyszerű.


Beszélj okmányirodákban ügyintézőkkel, van-e mód ilyen esetben egyoldalúan lemondani az üzembentartásról.

tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!