Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SsangYong márkával most mi a...

SsangYong márkával most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy megszűnik, valahol azt hogy nem szűnik meg csak megváltozott a koreai tulajdonos és át nevezik…


Állítólag az átnevezés ellenére is, lehetséges hogy marad pl. Magyarországon a SsangYong név.


Most akkor melyik igaz, mi igaz ebből?


Illetve mi értelme 70+ éves márkát úgy felvásárolni sok millió dollárért, hogy utána nem tartják meg a nevét?

Értem én, hogy esetleg az “olcsó”, “praktikus”, “nem túl luxus” címkéket társítják hozzá az emberek, s esetleg mostmár más vele a cél, de szerintem egy ilyen régi márkanév akkor is mindenképpen értékesebb mint egy full új márkanév.



tegnapelőtt 08:44
 1/3 hypno ***** válasza:
71%

Ez egy kétéves történet.


És a SSangYong nem akkora brand, hogy megérje megtartani a nevet.

tegnapelőtt 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mi értelme megtartani egy márkanevet pusztán a történelem miatt (amije ráadásul ennek a márkának nem is nagyon van, hiszen se nem olyan régi, se nem patinás), ha a kutya sem veszi a hulladék megítélése miatt? Nem kell senkinek Ssangyong. Az a kevés, amit megvesznek, azok is rövid időn belül fillérekért a hahu-n kötnek ki, mert nem csak hogy szar, de még javíttatni is egy abszolút kínszenvedés, az árról nem is beszélve. Tehát kvázi totál értéktelen autók, emiatt pedig maga a márkanév is értéktelen.
tegnapelőtt 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, amikor valamit direkt azért vásárolnak meg, hogy utána megszüntessék. Egy konkurenciával kevesebb.
tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!