Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autónkkal ráhajtottam egy...

Az autónkkal ráhajtottam egy vékony faágra, ami megakadt a kocsi alatt és kb. 100 méteren keresztül húztuk magunk alatt, mire félre tudtam húzódni és kivenni a kocsi aljából. Van esély arra, hogy az alvázban mégsérült valamilyen alkatrész?

Figyelt kérdés
Hatéves, hétszemélyes nagy méretű kocsit vezettem. Vékony, de hosszúl görbe faágra hajtottam rá, nem hittem volna, hogy befog akadni és zajosan végig húzom az aszfalton, mire megtudok állni...

júl. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj hát ez nem egy F1-es autó, hogy rámegy egy gyufásdobozra és megsérül az alváza!


Már csak azért is mert a te autódnak biztos, hogy nincs(!) alváza. 😁

júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából arra irányult a kérdés, hogy meg tud-e ott alul sérülni valami. Ha jól tudom a kipufogó gáz csöve van alul meg pár vezeték, ezeknél nem tudom mennyire sérülékenyek
júl. 2. 15:45
 3/4 krwkco ***** válasza:
100%

" Van esély arra, hogy az alvázban mégsérült valamilyen alkatrész?"

Mondjuk inkább úgy, hogy az autó alján.

Egyébként nem valószínű. Ahova be tud akadni (futómű, kipufogó), azon elég masszívak. Esetleg, ha a vékonyabb csövek (fékcső, üzemanyagvezeték) alá becsúszott, akkor kiránthatta a patentjából. De ott olyan kicsi a rés, hogy nemigen tud oda egy faág befurakodni.

99%, hogy nem lett semmi károsodás. Ha az 1%-ot is csökkenteni akarod, akkor feküdj le az autó mellé kétoldalt és ellenőrizd, hogy lóg-e valami. Ha ez túlmegy a lehetőségeiden, akkor én megelégednék a 99%-kal.

júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszakadt volna valami fontos kábel, vezeték, cső, akkor nem is értél volna haza. 😂
júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!