Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában ti is rengeteg új...

Mostanában ti is rengeteg új utángyártott selejtes, gyenge minőségű alkatrészbe futtok bele?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag azonnal, vagy rövid időn belül újra cserélhetem ugyanazt az alkatrészt, mint korábban.


-NTY olajszint jeladó: 3 hónapot bírt

-NTY ajtóhatároló a furatok passzolnak, a méret nem

-INA vízpumpa 1 évet bírt

-Gates termosztát gyári hibás

-Vernet termosztát gyári hibás

-Maxgear gyújtókábel 2 évet bírt


Nektek melyik márkákkal van rossz tapasztalatotok?


júl. 1. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nekem 30 éve is ez volt.

Az akkor polcvágenemen, kicserélték a féltengelygumiharangokat, pár hónap múlva megint körbe voltak repedve.


Egyszer késöbb a boltban kérdeztem az árát, mondták 800 ft, ez már akkor is olcsó volt.

Mondom de ugye nem gyári.

Mondja, persze hogy nem, az nem éri meg, mert drága. Mondom n´zze meg mennyi mert azt szeretnék.


Le akartak beszélni, hogy "merhát a szerelök is ezt viszik" meg stb.

4000 forint volt a gyári végülis. Csak jobban megérte 4000-et 8-10 évre elosztani, mint 6 havonta 800 plusz a meló vele.

júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Autófüggő, de igen, ezért nem ajánlották már senkinek a Simsont, amikor bezárt a gyár, de még nem szállt el így az ára. De mondok jobbat, a régi szovjet mezőgazdasági gépekbe is vízhűtő már román utángyártott, és fele annyi cső van benne, az anyagvastagság sem elég, aztán csodálkoznak aratáskor, hogy leáll a gép a 40 fokban.
júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 azért az extrém pofátlan volt, ami az ex NDK-s cuccokkal ment. Én 2000 körül ismerösnek újítottam fel, a töcsavarok kenödtek, olyan biliacélból voltak, ismerössel kellett gyártatni normális acélból, a kisiparos szuyok fékpofákra meg nemhogy az acélsapka nem mant rá, hanem még annyi rá volt hagyva méretre, hogy sapka nélül sem fért a helyére, és köszörülni kellett belöle. Ma már nem mernék ilyennel elengedni senkit. Ne rajtam mújon az élete.
júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bóvli szar szinte minden. Gyári alkatrészt akarsz, aztán a csomagban sorjás mérethibás román van. Lengőkar szilentek 2 év után szétszakadnak, porvédő gumik 3 hónap után néznek ki úgy, mint a gyári 25 év után. 3 éves lengéscsillapító kopog, engedi az olajat. Féktárcsa 30ezer alatt szétkopik, kinyomó csapágy 50ezer után zörög. és ezek nem olcsó szemetek, hanem Monroe, Textar, Sachs, Lemförder cuccok. Régen egy Sachs kuplung 300ezret elment, most a harmadát se.
júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!