Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostál már autó alkatrészt...

Mostál már autó alkatrészt autómosóban?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben mostam ki egy váltóharangot éjszaka, most egy motorblokkot szeretnék ki mosni mert asztal lesz belőle és egyszerűbb lenne magas nyomásúval le veretni róla a koszt, de azóta tettek oda egy éjjeli őrt, szólhat érte szerintetek? Nyílván a mocskot nem hagynám ott magam után.

tegnapelőtt 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szól érte, mert környezetszennyező.


Alkatrészmosó az így néz ki és külön kezelendő a vize is utána:

[link]

tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Vegyél otthonra gőzborotva gépet, azzal szabadon mosthatsz bármit, amíg nem tudja meg senki.
tegnapelőtt 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha ilyet terveznék, akkor itthon szépen apróléksan Brigéciollal beecsetelném. Akár többször is. Utána meg lecsapatnám. Eszembe nem jutna ezért mosóba cipelni.

tegnapelőtt 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahol én szoktam autót mosni, ott ki is van írva,hogy tilos a motorteret mosni.

Valószínűleg ott is van ilyen figyelmeztetés, ahol te mosnál kérdező.

tegnapelőtt 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végülis ki van szedve a motor😂 mindegy akkor viszont a brigéciolos megoldást választom. Szobába lenne dohányzóasztal, bár annak a szernek nincs túl kellemes illata.
tegnapelőtt 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:

A motorblokkból lesz a dohányzó asztal? Erről csinálj majd képet, mert érdekesen hangzik.


Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy a brigéciolnál sokkal többet ér a Well Done hideg zsíroldója. Láttam már, hogy műhelyekben is használják ecsetelve, de előtte tesztelni kell a felületen, hogy nem marja-e meg. Viszont minden szennyeződést levisz, mint a k. élet.


[link]

tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kifejezetten undorítóan büdös. De ha lemosod, utána hamar elmegy a szaga.

Nekem is van egy komplett fűzütt motorblokkom hengerfejjel a garázsban. Az előző tulaj cseréltetett motort az autóban, mert megállt alatta az olajpumpa. A régi motort meg odaadta, hoyg használjam donornak. Nem volt rá szükség, árulgatni meg nem akarom úgy, hogy nem tudom mi jó rajta és mi nem. Vasnak leadni meg sajnálnám. Gondoltam már rá, hoyg kellene belőle velemit csinálni. Asztal jó ötlet, bár az én lakásom stílusához nem illene kifejezetten.

tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen zsíroldóm talán még van is itthon. Az én lakásomhoz se illik annyira, csak nekem van két hobbi autóm is és mindent szeretek ami az autókkal/autószereléssel kapcsolatos. Van sok régi unixos poszterem, shelles hordóim, régi szerszámok amiket autókhoz adtak gyárilag, régi autó motor magazinok meg minden ilyen hülyeséget össze gyűjtögettem :)
tegnapelőtt 21:13
 9/11 A kérdező kommentje:

Az enyém az még azért egy kis idő amég el készül de nagyjából így kell elképzelni


[link]

tegnapelőtt 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 Szerintem a speedzone-soktól vette az ötletet, az ő studiójukban van ilyen asztal.

https://www.youtube.com/live/Mzx5uU6-vtc?si=e9q0TSGch9Jr_1F5

tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!