Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Motorhoz kaphatni még...

Simson Motorhoz kaphatni még "Gyári" alkatrész? Honnan lenne érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Az utángyártott az tényleg borzasztó minőség..asse tudom holgyártódikk.

jún. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Rendelj az NDK-ból...onnan eredeti jön.


amúgymi az ami tönkremegy?..az enyémek széthajthatatlanok volak

jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Berugótengely, henger is kell, dugattyú..gyűrű.
jún. 18. 14:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Na,
jún. 19. 10:23
 4/10 anonim válasza:
ellenőrizze itt [link]
jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. A Simson a múlté.
jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eredeti keletnémet alkatrészt már sehol nem lehet kapni.

Németországban van egy MZA nevű cég,akik gyártanak mindent az eredeti minőségnek megfelelően.

Rá kell keresni a neten,lehet tőlük rendelni mindent.még komplett motorblokkot is.

jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
Az MZA nem gyárt semmilyen alkatrészt, az csak forgalmaz. A minőségük azért jobb, mert ők minden alkatrészt mérési jegyzőkönyvvel kérnek a gyártótól, így garantálva a méretpontosságot. Viszont ettől jóval drágábbak is. Én mostanában rendeltem alkatrészeket az MZ-hez a Motorrad Maister Milz-től. Eddig minden nagyon jó volt és postáznak Magyarországra is. Hengerből vagy gyárit javaslok, vagy ha utángyártott, akkor a lengyel Almot jó minőségű. Dugattyúból Keystone vagy Berta. De a Keystone annyiból jobb, hogy vékony, 1.2mm-es gyűrűkkel van ellátva és ez sokkal kevésbé koptatja a hengert, mint az eredeti 2mm-es, széles gyűrűs kivitel. Berúgó tengelyt még nem cseréltem eddig. Én a legtöbbször vagy a Futár motorosboltról rendelek, vagy az MZ-B.hu-ról. A német oldalt csak akkor választom, ha valami speckó dolog kell.
jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7, kösziszépen!


Jó szerelgetést neked is,


Jó Motorozást, szabadság! 🍀

jún. 23. 11:54
 9/10 Simson S51N ***** válasza:
Az MZA gyárt alkatrészt, nem csak forgalmaz!!!
jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Simson S51N ***** válasza:

Ha jól emlékszem az MZA megvásárolta az eredeti terveket és az alapján gyárt alkatrészeket.


[link]

[link]


Itthon pedig az alábbi boltot ajánlom:

[link]

jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!