Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada alkatrészeket honnan...

Lada alkatrészeket honnan szoktatok beszerezni?

Figyelt kérdés
Van valami külön webshop ahonnan Ladákhoz lehet utángyártott vagy bármilyen új, felújított, jó állapotú alkatrészeket beszerezni?
2023. márc. 25. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Manapság Ladához alkatrészt? Sok sikert. 2 hónapon át kutattunk egy Niva lengőkar után. Utángyártott nincs, senki sem foglalkozik azokkal a szarokkal. Gyári alkatrészt 2 hónap után sikerült beszerezni, olyan ocsmány hegesztéssel, amit én szebben megcsináltam volna bevont elektródával, pedig soha nem hegesztettem. El is tört 2 hét után az ocsmány hegesztés mentén.
2023. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyi Lada boltban. Bár én tavaly eladtam a 45 éves Ladámat, így már nem veszek hozzá semmit. De korábban ott vettem ha kellett valami. Az ott kapható cuccokkal nem volt semmi bajom.

De pl Budapesten is van Ladákra szakosodott bolt. Mikor arra jártam, volt hogy ott is vásároltam.

2023. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!