Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova tűntek az utakról a...

Hova tűntek az utakról a Wartburgok, Trabantok, Ladák?

Figyelt kérdés
Amikor gyerek voltam, ezekkel voltak tele az utcák, mára nem látni egyet sem.

jún. 27. 02:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Bizony-bizony, már kovakövet sem lehet kapni, pedig olyan gyújtogatós kedvem támadt!😁
jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
AN-2-esekkel, meg Kamov-26-osokkal felénk pár éve még irtottak szúnyogot. Újabb permetezős repülőgépet még sosem láttam erre a célra.
jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miskolcon évtizedekig használták szúnyoggyérítésre(is) az öreg Ancsát, de aztán 60 év után egyszer csak eltünt.



(mondjuk ezen nincs mit csodálkozni, mivel már repterünk sincs) 😥

jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok. Nálunk régebben egy sárga Antonov volt. De még a 2010-es években is szúnyogoztak egy kék-fehér festésű An-2-essel. Gyerekkoromban a 90-es években meg sárga Kamovok voltak a jellegzetes nyüszítő hangjukkal. Jó alacsonyan húztak el mindig a házak felett. Gyerekként mindig rohantam ki, hogy lássam őket, hogy meghallottam a semmivel össze nem téveszthető süvítésüket. :)
jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!