Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW 1.4TSI motorokban a...

A VW 1.4TSI motorokban a váltón belül van az önindító?

Figyelt kérdés
VW Golf 5 2008 1.4tsi 122LE, 6 fokozatú manuális váltóval. Problémás az önindító és elvittem szerelőhöz, majd ott az alkatrészen felül 60ezres munkadíjat akart felszámolni. Csodálkozva kérdeztem, hogy miért kerül ennyibe, és azt válaszolta, hogy azért mert nagyon nehéz hozzáférni, és az egész váltót le kell szedni, mert az önindító a sebességváltón belül van.

jún. 24. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

XD


Lehuztak, öcsi, mint a xart

jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lófaxt. A légszűrő doboz alatt van, mérget vehetsz rá. Egy rutinos szerelőnek 20p a csere.
jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem húztak le, mert csak ajánlatot kértem. A 60e hallatán mondtam, hogy köszi, majd megoldom máshogy.
jún. 24. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen aljas szerelőt én megfeszíteném. Minden lehetséges módon szét kell kürtölni, hogy mekkora féreg.
jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is menjetek vissza akár többen is mert ezt a szerelőt megkell verni. Másodszor nem árt, ha teljesen tisztában vagy az autód műszaki tartalmával, ehhez szinte minden rendelkezésre áll a neten.
jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban létezik VW modell, aminek a váltón belül van az önindító, de az 1.4tsi nem ilyen. Szerelőként mondom, hogy az ilyen kollégát ki kell csinálni, mert azonkívül hogy ártatlan ügyfeleket megkárosít, még a szakma jóhírét is mégjobban elcseszi.
jún. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mild hybrid tsi motoroknál jellemző. Az a gyökér csak hülyére akart venni.
jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!