Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Furcsa G Astra önindító hiba?...

Furcsa G Astra önindító hiba? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hétben tapasztaltam többször egy furcsa jelenséget az autó indításánál. Elfordítom a kulcsot gyújtásra, indítózok, majd elkezd tekerni az önindító és a tekerés rövid időn belül abbamarad, az autó nem indul el. Ilyenkor gyújtás le, majd vissza, indítózok - és akkor már pöcc-röff indul az autó.


Akkut kizárnám, másfél hónapja lett benne cserélve.


Mint hozzá nem értő, arra gyanakodnék, hogy esetleg a szénkefe cserés, vagy a mágneskapcsoló hibásodhatott meg, és hamarosan megadja magát.


Szerintetek?



jún. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintünk vidd el egy szakemberhez, mert akármi baja van te úgyse tudod megcsinálni.
jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:

"elkezd tekerni az önindító és a tekerés rövid időn belül abbamarad"

Vannak olyan autók, ahol a kompjuter kikapcsolja az önindítót, ha úgy detektálja, hogy a motor beindult. Talán ezzel van a baj.

Próbáld ki, hogy a második indításnál hosszabban elfordítva hagyod a kulcsot. Lekapcsol az önindító?

jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem akkor csinálja ha nem hagyom második állában kicsit se az autót indítás előtt. Olyankor szív magába egy kis üzemanyagot. Ha túl gyorsan indítasz, nem kap elég üzemanyagot és nem indul be. Én mindig úgy csinálom, hogy 2es állás, bekötöm magam, aztán indítok, olyankor pöcc röff. Elvileg üzemszerű
júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!