Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka annak hogy 35 fokos...

Mi az oka annak hogy 35 fokos melegben érezhetően gyengébb az autó?

Figyelt kérdés
Reggeli órákban sokkal dinamikusabb. Valami nagyobb gond lehet a háttérben? Mk2 focus 1.6 101le.

jún. 21. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Csak mit tud mondani? Vagy azt hogy szétkapja az egész motrot és csillagászati áron felújítja vagy azt hogy vezessem így.
jún. 22. 12:27
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Azért 101 lóerő mindenre elég... mármint a sebességhatárok betartásával. Nekem az 1.4-es Clio 98le papíron (16 éves, tehát jó ha 90-et tud, lehet még azt sem) és nincs gondom. Ha sietni kell, autópályán tartani tudom vele a 140-150-et is akár, persze alapvetően 110 körül megyek vele.
jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

Tehát akkor, ebben a topikban eddig kétféle válasz hangzott el:


1. A laikusoktól annyira telik, hogy "SZAR AZ AUTÓD!"

2. Akik életükben láttak is már autót, valamit konyítanak is hozzá, akár még fizika órákon is figyeltek, azok normálisan, érthetően leírják, hogy miért normális ez a jelenség és miért nincs semmi baj az autóval.


Kérdező kizárja a kettes csoportot és kizárólag az egyes csoport válaszaival foglalkozik, nyilvánvalóan ők a meggyőzőbbek...


Mégis mi a f*szomért erőlködünk mi egyáltalán segítséggel, mikor ennyit ér az egész?

jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
#43 én már elengedtem. vigye csak szervízbe. fárassza őket, minket ne. :D
jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy nekik hiszek, csak fura hogy ennyire befolyásoló tényező az hogy kint meleg van.
jún. 22. 14:26
 46/70 anonim ***** válasza:
#45 van ez a "fizika" nevű ördögi mágia. kicsit tanulni kellett volna, vagy bejárni az iskolába, akkor értenéd. :)
jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

"Én nem azt mondom hogy nekik hiszek"


"Akkor lehet elviszem szerelőhöz a kocsit"


Lol

jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Ki emlékszik hogy mi volt annó fizika órán.
jún. 22. 14:38
 49/70 A kérdező kommentje:
47-es Nem tudom látod-e ott azt a “lehet” szót. Szerintem hagyjuk ezt az egészet. Köszönöm, hogy megválaszoltátok, innen már az én dolgom, hogy mit csinálok.
jún. 22. 14:40
 50/70 anonim ***** válasza:
Mi is köszönjük, hogy itt voltál. Legközelebb ne tegyél fel kérdést, ha ehhez hasonlóan nem valódi válasz után keresgélsz, hanem csupán van egy elképzelésed, amire megerősítést keresel. Ez nem az a hely.
jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!