Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szuzuki adress v50 4t robogòm...

Dinnye Gabika kérdése:

Szuzuki adress v50 4t robogòm van. Kifogàstalanul működik de lassabb èrezhetően gyengèbb lett az alapjàrata mitől?

Figyelt kérdés
Ma reggel mèg erő teljes volt az alapjàrata tehàt gondolom èrtitek miről beszèlek. Elmentem tankolni mindig 95 öst tankolok vigyàzok a motorra. Utàna haza jöttem elkèszültem mentem oktatàsra vele, ès miutàn vègeztem pöccre indult most is viszont feltűnt hogy mintha lassabb lenne az alapjàrat illetve gyengèbb! Èrezhetően gyengèbb. Minden indìtàsra elsőre indul. De èrzem rajta ès hallom is hogy lasabb lett az alapjàrata. Mitől lehet? Van egy màsik problèma is a fèklàmpa hol vilàgit fèkezèskor hol nem. Voltam szervizbe azt mondta a sràc fèklàmpa kapcsi nem lehet mert a gyujtàs se lenne jò. Kiègett a làmpa.. de közbe most este mèg is jò volt a làmpa. Tanàcstalan vagyok fiùk lànyok .. help. Egyèbkènt tökèleteseb megy csak engem ezek zavarnak
2018. márc. 27. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Még csak azt nem lehet érteni hogy mi az a

" lassabb az alapjárat meg gyengébb".

Kisebb, alacsonyabb lehet az alapjárat , vagy magasabb.

A lámpa is olyan hogy este még jó, majd később meg nem jó. Meg kell csinálni.

2018. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!