Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ajánlja fel az oktatóm a...

Nem ajánlja fel az oktatóm a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
Időtlen idők óta tanulok vezetni, jó sok órán túl vagyok, egy hónapja mondta az oktatóm, hogy a következő órán beszélünk a forgalmi vizsgáról, azóta sem jöttez el. Mindig belengeti, utána következő órán beleköt valamibe, és azt mondja így nem mehetek vizsgázni. Szerintetek mit lehet tenni? Oktatót már ennyi idő után nem akarok váltani, így hogy az elvileg közel vagyok a vizsgához. Rengeteg pénzem van benne és nem fizetnék ki meg fél milliót azért mert ő szívózik.

jún. 21. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy felkeszulve a vizsgara!


Felesleges a hiszti!

jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy időtlen idők óta? 😅 Van egy minimum, azt le kell furikáznod. Hány óránál tartassz?
jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
65%
Én azt látom az utakon, hogy nagyon sok ember nem tud vezetni, mert nem tanult meg. Szerintem maradj még, ártani nem fog, ha veszel még néhány órát.
jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk kinyitod a szádat és megkérdezed tőle?
jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

100, megkérdeztem ma, azt mondta szólni fog, kb. egy hónap

De kösz a "kedves" kommenteket😂 Istenem

jún. 21. 13:33
 6/21 anonim válasza:
83%

Az én oktatóm is ilyen volt, mellesleg egy seggfej, én is megkérdeztem már a végén, hogy valami vizsgáról is volt szó, nem? Azt mondta ohhjaj bocsika elfelejtettem, én meg szépen kifizettem még kétszáz ezret közben😅 szóval ha az utolsó kommented nem lenne azt ajánlanám kérdezz rá, mert szeretnek legombolni... neki kényelmes

A hármas válaszadón kívül meg miért paraszt mindenki? Frusztráltak vagytok?😀

jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy te vizsgázni akarsz és kész. Nem tagadhatja meg. Amíg ilyen irányítható vagy, addig kihasználja, hogy fenntartod őt a sok sok pénzzel.
jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

#5


Mit vergődsz? Te vagy az életképtelen. Megmondod neki, hogy vagy mentek vizsgára, vagy oktatót váltasz és bepanaszolod az iskolánál.


De akit 100 óra után nem visznek vizsgára, az valószínűleg alkalmatlan.

jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Annyit megjegyeznék, hogy a legtöbb helyen hosszú várólisták vannak, szóval valószínűleg nem a pénzed kell neki. ű

Mondjuk 100 óra tényleg húzós. Miket mond, milyen hibákat követsz el?

jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Hát ha nem 4 centire húzódok a felezővonal mellé, hanem 5, meg hasonlók😅 vagy nem miliméter pontosan a vonalnál állok meg lámpáknál, nem 8 autóval hamarabb váltok vissza kanyarodásnál, hanem 6
jún. 21. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!