Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korlátlan jogsi mellé milyen...

Korlátlan jogsi mellé milyen motort?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Simsonos előélettel rendelkezem, a jogsi urán szeretnék egy megbízható, túrázásra alkalmas gépet. Ami fontos az a vételár, viszonylag régebbi konstrukciókat néztem, nem szeretnék 2 millió vagy afelett vásárolni. 182cm vagyok és majdnem 120kg, ültem már GS500-on, mit mondjak elég nevetségesen néztem ki.

Amiket néztem az a sor4-es 600-as bandit/hornet páros, illetve V2 -es SV650.

Viszont a szívemhez az túraenduro/supermoto van a legközelebb, sajnos ezeknek az áruk is magasabb.

XT660X illetve KTM 690SM hangja az, ami igazán tetszik, nagyjából egy árkategória. Vannak esetleg olcsóbb árkategóriás, ilyen hangú motorok? Tetszik a sor4 hangja, de valamiért ez az enduro/sm 1 henger hangja sokkal jobban bejön... Teljesítmény nem igazán érdekel, az XT 48 lóereje is bőven elegendő lenne, inkább az a hang, amit ezek produkálnak.. ☺️



jún. 7. 17:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a túraenduros pozíció jobban tetszik, nem tetszene a nagyon előre dőlős sportmotor érzet. A naked SV is előredőlős motor? Mert azt tudom, hogy az idomos változatára ezt mondják, de elvileg az N az jobb ilyen téren. Tulajdonképpen akkor a DL az egy "feljavított" sv, az árán látszik, mert picit drágábban indul mint az SV. Több az idom rajta, de külsőleg még bejön. Fogalmam sincs mi fogja eldönteni, viszonylag nehéz sok motort kipróbálni felénk. Köszi mindenkinek a választ, legalább az irányban már biztosabb vagyok :)
jún. 8. 13:09
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyire jó "ötlet" használtautón a Kiemelt hirdetéseket nézni? Valóban "megbízhatóbb" motorok lennének azok, mint amiket csak úgy feltesznek? Édesapám autókat nézeget, van hogy felmegyek neki is, és ugyanezt csinálom az autóknál. Van ennek értelme, vagy teljesen baromság? Valahogy ad egy "prémium" érzetet.. 🤔
jún. 8. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Bárki kiemelheti a hirdetését, ettől még nem lesz jobb. Oda kell menni és megnézni, meg nem árt ha viszel valakit aki ért is hozzá, vagy minimum van motorjogsija,hogy hazavigye ha te nem tudod. Szerintem talán legjobb ha belépsz egy tipusspecifikus facebook csoportba, ott eltudják mondani mire figyelj. Sőt sokan hírdetik is a motorjukat ott. Kiválasztásnál meg nem mindegy,hogy mit kapsz a pénzedért, mert egy dobozszett,bukócső, vagy progresszív rugó súlyos tízezrek ha neked kell megvenni, és azért ez a tulajt is minősíti hogy nem sajálta rá a pénzt. Legjobb ha magyarországi a motor, mert az jobban lekövethető. Sajnos az enyém is kintről behozott, és biztos,hogy tekert az órája, kapásból cserélhettem mindhárom tárcsát és betéteket, ami cirka 200 ezres költség volt
jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként mennyire jó "ötlet" használtautón a Kiemelt hirdetéseket nézni? Valóban "megbízhatóbb" motorok lennének azok, mint amiket csak úgy feltesznek? ... Van ennek értelme, vagy teljesen baromság? Valahogy ad egy "prémium" érzetet.. 🤔"

Váó.

jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!