Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első vezetés óra?

Első vezetés óra?

Figyelt kérdés
Ma délután 2-kor jön értem az oktató. Kicsit izgulok, hogy mi lesz :D Mire kell számitani? Személyit kell vinni? Régebben vezetgetem földutakon, ott eléggé jól ment. Egyből az útra visz ki, vagy a rutinpályára?

#jogosítvány #autó #KRESZ #vezetés #Első vezetés óra
jún. 5. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem egy nem forgalmas mellékútra vitt. Egy olyan fél-1 órát mesélte mi milyen kapcsoló, hogy kell elindulni, feltett pár kérdést. Majd helycsere és az idő maradék részébe kuplunk be- egyes- elindulás- megállás. Ennyi. Személyit tőlem sztem nem kért, de azért vigyed.
jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy levezetett a tanpályáig, majd helycsere után kezdte az alapoktól. Fogáspont, kis gáz, hogy kanyarodunk stb.
jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első pár órán tanpályán voltunk, elindulás, megállás, bólya kerülgetés, körbe-körbe mentem. Utána a tanpályán körbe, emelkedő, lassítás, megállás-elindulás emelkedőn, megfordulások, bólyák között parkolások (inkább csak elméletben, ott nem lehet úgy gyakorolni, mint élesben). Aztán egy másik része a tanpályának, ami elég nagy ahhoz, hogy a hármasig felváltást is tudtam gyakorolni.

A harmadik vagy a negyedik órán mentünk ki először forgalomba.

jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Személyit vigyél. Oktatónak nem kell, de ha véletlenül megállít egy ellenőr, akkor már ott kell lennie az oktatónál a szakoktatóinak, a te vezetési kartonodnak, nálad meg a személyinek. (Nekem az oktatáson egyszer volt ilyen, hogy pont a vizsgaállomás közelében parkoltunk, egy vizsgabiztos meg pont ebédből sétált vissza a vizsgaállomásra, és ellenőrzött minket.)
jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt vészes. Elmagyarázta az autót hogy mi mit csinál, és haza már én vezetem. :)
jún. 5. 15:16
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
60%
A személyi arra való, hogy mindig, mindenhol magadnál hordjad. Nem mondták?
jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!