Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ketté törtém a jogsimat...

Ketté törtém a jogsimat véletlen, így még szabad?

Figyelt kérdés

tegnap délelőtt olyan dél fele rendeltem egy nagy giroszt aztán ahogy ültem volna le a padra az asztal szélének kapaszkodtam a pénztárcát fogó kezemmel véletlen meghajlítottam erősen és csattant egy k*rva nagyot. belenéztem és a vagyonőri igazolványommal együtt a jogsimat is ketté csattintottam a gyászba véletlen. a kérdésem az hogy így is szabad még vezetnem? végülis ha összerakja a biztos úr a két darabot akkor ki lehet olvasni, nincs lejárva meg semmi.. olvasható is.

a vagyonőrit lesz*rom, azt úgy se kérik soha, rá ér


a következő pár napba 12-14 órázok szóval nem lesz időm bemenni újat kéretni, melóba meg azér be kéne járni, busz nem jár arra oszt 30-40 perceket kéne sétálnom.

szerintetek?



jún. 2. 19:36
A kérdező szavazást indított:
szabad
nem
egyéb
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy nálad legyen a jogosítvány.
jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nemrégi jogszabály szerint bármilyen személyazonosítóval be tudnak azonosítani és megnézni van-e jogosítványod. Szóval nem is kell másikat csináltatnod feltétlen.
jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a jogsi de azért én külföldre nem mennék jogsi nélkül, ott ugyanúgy elkérik, ha esetleg terveztél menni
jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudsz menni, persze. Amúgy lehet, ingyen kicserélik neked az okmányban. Egy próbát megér.
jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!