Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit szívtatok a jogosítván...

Mennyit szívtatok a jogosítványszerzéssel, a forgalmi vizsgával?

Figyelt kérdés

Most buktam meg másodjára, mind a két alkalommal az út kb 80%-ánál járhattunk és csináltam valami hülyeséget.

Kezdem úgy érezni, hogy feladom, mert sem pénzzel, sem idegekkel nem bírom tovább.

Van jópár szakmám, sok vizsgán vagyok túl, de így még nem szenvedtem semmivel, mint a jogosítványszerzéssel.



jún. 3. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ne add fel, nem sok van már hátra. Meg fogod bánni egy életre ha feladod.
jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer buktam de én az eleje felé jártam. Dehát jogos volt mert nagyon nagy hülyeséget csináltam. Autópályát húztam és szemből akartam felhajtani rá. Oktató fékezett be. Megzavart, hogy a behajtani tilos középen volt és nem tudtam értelmezni, hogy melyikre vonatkozik.


Aztán második vizsgán átmentem hibapont nélkül. Hat éve történt, azóta balesetmentesen elég sűrűn vezetek.


Ne add fel! Menni fog az!

jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Egyik haverom kb 3szor bukott mire atment.

En egyszer sem buktam meg semmibol es nem kellett plusz orakat sem vennem. Ez kb 15 eve volt. Akkor nem buktattak direkt ha nem adtal kenopenzt

jún. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Semennyit. Elsőre átmentem, asszem 31 óra vezetés után egész pontosan.


Ha nagyon szigorú lett volna a vizsgabiztos, megbuktathatott volna, mert balra kanyarodáshoz való várakozásnál rá gurultam egy zebrára. Szerencsére ez már a cégen volt, látta előtte h alapvetően jól megy a vezetés. A telepre visszaérve átbeszéltük a dolgot (itt nagyon izgultam, hogy meg fog buktatni), aztán közölte, hogy sikeres volt a vizsga és sok szerencsét kívánt a közlekedéshez.


A te életed egyébként, neked kell eldönteni, hogy mennyire akarod a jogsit. Az biztos, hogy még egy balesetveszély, béna, figyelmetlen sofőr nem hiányzik az utakról, aki az ötödik vizsgán ment át nagy nehezen... Így is van elég baleset. Én azt tanácsolom neked, hogy gondold át a dolgot. Ha sikeres vizsgát is teszel, de utána stresszelni fog, hogy vezetni kell, akkor inkább hagyd az egészet. Ha egyedül leszel a forgalomban, ott nem a bukás a legrosszabb, ami történhet, hanem hogy pl. megölsz egy családot, vagy épp a sajátodat... Sajnos kevés ember fogja ezt fel és nagyon sok a felelőtlen sofőr.

jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Végén*
jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, mert igyekeztem nem csinálni hülyeséget. Azért az 40-50 perc nem túl hosszú idő ahhoz, hogy a végére lankadjon a figyelem.
jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, kèt plusz órát vettem a közelezőkön felül, amúgy minden elsőre meglett. Pedig egyáltalán nem érzem az autót, borzalmas sofőrnek tartom magam és halálfélelmem van az autóban (nem is vezetek azóta).
jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Én sose buktam meg.

Pedig a busz kivételével minden meg van.

jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 3 jointot.
jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem szívtam semennyit, vettem vizsga előtt plusz órákat, és így elsőre átmentem.
jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!