Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit szívtatok a jogosítván...

Mennyit szívtatok a jogosítványszerzéssel, a forgalmi vizsgával?

Figyelt kérdés

Most buktam meg másodjára, mind a két alkalommal az út kb 80%-ánál járhattunk és csináltam valami hülyeséget.

Kezdem úgy érezni, hogy feladom, mert sem pénzzel, sem idegekkel nem bírom tovább.

Van jópár szakmám, sok vizsgán vagyok túl, de így még nem szenvedtem semmivel, mint a jogosítványszerzéssel.



jún. 3. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Elsőre sikeresen vettem az akadályokat a kötelező óraszámmal. Pedig éppen az egyetemi vizsgaidőszakra esett ez a vizsgám is, és mellette versenyszerűen sportolok, és alig több mint 6 órát tudtam aludni abban az időszakban.

De vannak akiknek nincs olyan érzékük a vezetéshez, azok általában hasonlóan hozzád csak szenvednek mire meglesz a jogsijuk. Szóval nem vagy egyedül, és szerintem ne add fel, fuss neki ismét, és készülj fel jobban.

Sok sikert!

jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nagyon sokat sajnos nem adják könnyen max ha viszel borítékot akkor megadják elsőre
jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
#12 Ezt az mondja, aki csak úgy vezetgetni járt órára, nem tanulni, aztán hülye oktató elküldi vizsgára, ahelyett, hogy megmondaná, hogy nem mehet, mert nincs felkészülve, aztán természetesen meg is bukik.
jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12

A vizsgára tudás kell, nem boríték.

jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Szegény kérdező szerintem olyan válaszokra számított, hogy "ahh ne aggódj, én hatodjára mentem át" meg ilyenek. Erre csóri szembesül azzal, hogy itt mindenki jobb volt nála
jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lazy Lover ***** válasza:
19%
Jah persze itt mindenki elsőre átment 30 óra vezetés után csak a hülyék hiszik el
jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Ezek szerint te is bukdácsoltál, mint a kérdező?

jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült, talán +5 órát vettem. Viszont az elméleten kb 4x buktam.
jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
61 órával mentem át elsőre, mert még volt ingyen órám is mert én voltam a tanulója egy tanuló oktatónak. 3féle autón vezettem így ezalatt, illetve Pesten is 2x oktatóvizsgán, szóval vizsgabiztos élményem is volt már előtte. Illetve nagyon érdekelnek az autók, imádok vezetni így nem is stresszeltem rá.
jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!