Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen autószerelőknek, hogy...

Ilyen autószerelőknek, hogy lehet munkájuk?

Figyelt kérdés

3éve van kocsim, azóta lekopogom nem volt problémám, most előjött....

mind a 3 szerelő ismerősök ajánlása volt.

Az első kettő az alapvető lépéseket nem végezte el a kocsin, mint pl kompresszió mérés, nyomás mérés, kipufogógáz stb...

Random cserélgettek dolgokat, 4 nap után mondtam oké... köszönöm.

elvittem a 3.hoz, és láss csodát 1óra és megvolt a baj... kipufogó dob volt eltömödve(szétmen tbenne a tompitó gyapott,és eltömődött a dob).

az első kettőnél otthagytam 60ezret, itt a csávónál 30 ezret, hogy ebbe már benne van a dob is :D ti is kerültetek már kóklerhez, ti,hogy kezeltétek a szitut, én nagyon szarul... utolsónak most elmentettem a számát(fiatal srác, kb 25éves ha lehetett)


máj. 26. 15:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Ebből élnek. Ők is meg tudták volna csinálni 30 ezerért valszeg, de bepróbálkoztak, hátha lesz 130 ezer a vége.
máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%

Oké és miért ők a hibásak, mikor te voltál az, aki hozzájuk vitte az autót?


Kóklerhez vitted az autódat, aztán felháborodsz, hogy kóklerként viselkedik? Mégis milyen logika ez? Azon is fel szoktál háborodni, ha a McDonald'sban nem árulnak Michelin-csillagos prémium Angus steak-et? Azt kapod, amiért fizetsz. Kóklert fizetsz, kóklert kapsz. Nem értem a problémát. Az nyilván szégyenteljes, hogy az ilyen kóklerek autóhoz nyúlnak, dehát a ti hibátok, hogy hozzátok viszitek. Ha nem lennétek csóró olcsójánosok, akik nem hajlandóak kifizetni a minőségi munka árát, akkor ezek a kóklerek nem léteznének. Miattatok léteznek. Ti tartjátok el őket. Csak magadat okold és a hozzád hasonlókat.

máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
#2 a kóklerekre sincs ráírva, h kókler, főleg, ha ismerős ajánlotta.
máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Te elmebeteg vagy... Én vagyok a hibás, hogy meg van az ember tévesztve, eladja magát szakinak, holott egy nulla... Hogy tudsz előre megbizonyosodni arról,hogy nem kókler?(ismerős ajánlása)
máj. 26. 15:47
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
#3 A kókler az kókler. Olcsóbb, mint a szerviz, de az olcsóság ára a kockázat. Az ÖSSZES kókler kockázat. Vagy bejön, vagy nem. Aki kóklerhez viszi, az vállalja a kockázatot. Így pedig utólag nem sok joga van hisztizni. Saját döntés volt. Egyetlen ember hibáztatható és az nem a kókler.
máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#5 ha a szerviz alatt a szakszervizet érted, akkor meglepődnél, h ott milyen kókány munka folyik sokszor.

Aki meg nem szakszervizes, az nem lesz azért kókler, mert olcsóbban dolgozik. Vannak nagyon kiváló maszek autószerelők. Na most annyi a dolgod, h ránézésre mondd meg, h A és B maszek közül melyik a kókler. Árakat nem tudsz, mivel nem tudod mi baja a kocsinak.

máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

És mi alapján tudod eldönteni bárkiről is,hogy kókler... a Mekis példa hülyeség, hisz mindenki tudja,hogy nem gurmé étterem, hanem egy gyorskajálda...

Ezeknél a szervízeknél annyi van kint,hogy autószervíz,ha ebből te eltudod dönteni, hogy ki a jó, és ki a nem, akkor neked van valami szuperképességed.

máj. 26. 15:52
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

#6 "meglepődnél, h ott milyen kókány munka folyik sokszor"


Nem lepődnék meg, de egy legális szervizben az ügyfelet védi a törvény. Bármilyen kárt okoz neked a szervizes szerelő, törvény kötelezi őket a kártérítésre. Nem hajlandóak rá? Akkor zsa fogyasztóvédelem.


Erről a jogodról mondasz le ÖNSZÁNTADBÓL, ha kókányhoz mész. Ezt vállalod.

máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
#7 Nem azt kell eldönteni, hogy milyen kókler, hanem hogy kókler-e. Rossz a kérdés, amit felteszel.
máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
#8 kókler lehet egy hivatalosan működő szervizes is. Az pedig nem károkozás, ha SAJNOS nem találta meg elsőre a hibát, csak miután 2-3-400 ezerért már minden mást megjavított vagy kicserélt. Azzal hiába mész fogyasztóvédelemhez.
máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!