Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyjabol milyen gyorsan...

Nagyjabol milyen gyorsan kellene a klima kondenzvizenek kifolynia a kocsi aljan?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mi az hogy milyen gyorsan?

Ha kiöntesz egy pohár vizet az milyen gyorsan folyik ki?

2023. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Plotty............................Plotty....................Plotty.......................Plotty.....................Plotty........................Plotty....... Nekem kb. így folyik ki.
2023. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány másodpercel az után, hogy bekapcsol a klíma. Bár szerintem érthető volt a kérdés.
2023. szept. 17. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
A klima bekapcsolasa es a kifolyas kozott eltelt ido intervallumra vagyok kivancsi.
2023. szept. 17. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre senki sem tud neked pontos adatot mondani. Kérdés hogy hol van és milyen a kondenzvíz kifolyója, milyen intenzitással megy a klíma, mekkora a bent levő levegő páratartalma és a többi. Ezeken mind függ.
2023. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú, mint a szél. Pedig ez víz.
2023. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy kb 10 évvel ez előtti GYK kérdés jutott eszembe, sajnos már nem találom de halál volt ilyen. Így szólt: "Melyik ez a zene? Dumm-dumm-dumm".
2023. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!