Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyar autoval lerobbantam...

Magyar autoval lerobbantam Ausztriaban, a kocsi egyenlore ott maradt az autopalyabenzinkuton, jottem tovabb massal. Ha ott hagyom, szamithatok buntetesre?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ott maradt a kocsi egy egyenlőségjelen? Vagy hogy kell érteni azt, hogy "egyenlőre"?
2023. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nem.
2023. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
100%

"Ha ott hagyom, szamithatok buntetesre?"

Azt nem tudom. De láttam már olyat osztrák autópályaparkolóban, hogy egy láthatóan otthagyott autóról lelopták mind a 4 kereket.

2023. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, csak hogy tiszta legyen a kep, a treleres 300 euroert vitt volna le a faluba egy szervizig. A kocsi meg kerult ezer euroba, piaci erteke kb nulla.
2023. szept. 13. 13:58
 5/6 krwkco ***** válasza:
100%

"a treleres 300 euroert vitt volna le a faluba egy szervizig. A kocsi meg kerult ezer euroba, piaci erteke kb nulla."

Ez akkor sem megoldás. Ha az osztrák hatóság beindul, akkor ők fogják elszállítani. És lehet, hogy a rendszám alapján EU-n belüli megkereséssel behajtják a költséget.

Ráadásul itthon nem tudod bontóba leadni és nem tudod kivonatni a forgalomból.

Van úgy, hogy egy tulajdonnak negatív értéke van. Fizetni kell érte, hogy szabályosan megszabadulj tőle.

Meg kellene próbálni mozgásképessé tenni. Vagy egy ócska használtautókkal foglakozó határ közeli kereskedőnek 1 forintért eladni.

2023. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 vagy leszedni a rendszámot aztán úgy lelépni. Nem szép megoldás, de alvázszám alapján senki semfogja keresni a gazdáját.
2023. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!