Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek valóban nem szereti...

Az emberek valóban nem szeretik a zongoralakkot?

Figyelt kérdés

Mindig hallom az autó tesztekben, hogy “csak ezt a zongoralakkot hagyták volna ki”.


Viszont pl. az e400-ban, van alu, karbon és 2 féle fa díszítőelem is, mégis a zongoralakk felára a legmagasabb.

Szóval van aki még magas felárat is fizet ezért…


Akkor miért ne tennék bele?


Lehet, hogy amúgy annak a közegnek amelyik veszi ezeket az autókat, nincs is vele baja?


Ti mit gondoltok a zongoralakkról amúgy?



2023. szept. 8. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Valóban nem.
2023. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem a kedvencem, bár van ahol jól mutat.
2023. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz tiszán tartani, és öregedve csúnyán néz ki. Aki prémiumot vesz ritkán érdeklik ezek a szempontok. Takaríttatja és öregen már nem az ő baja.
2023. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Sokan meg szerintem, főleg a sokadik tulajdonosok nem is foglalkoznak vele, hogy miként néz ki.
2023. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nagyon gyorsan koszolódik,karcolódik,ez az olyan embert aki párévente dobálja az új autókat és/vagy igénytelen pont nem érdekli.Az átlag embernek lesz rossz aki 5-10+ év után megveszi és undorítóan néz ki de ez a gyárt annyira nem érdekli,nekik az új autó eladások kellenek leginkább
2023. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hintalow ***** válasza:
85%
Szerintem is nagyon sz@r ìze van 🙁
2023. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valahol már megszokott, hogy a luxus nem jelent bármiféle ésszerűséget, sőt. Építőiparban látom ezt, hogy ott a sok rohadt drága, te teljesen anti-praktikus szaniter, csaptelep, bútor. Nyilván aki megveszi nem maga fogja sikálni, hanem lesz takarítónője, bejárónője és kifizet X összeget arra, hogy valaki elvigye és kitakarítsa a kocsiját aztán 2 év múlva csinál egy felújítást vagy eladja a házat, kocsit mert nagyobbat vesz.
2023. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudják jól, hogy mit szeretnek a vevők. Nagyon relevánsnak tünik, amit az autótesztelők bohóckodnak, de nem, nem az.
2023. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:
82%

Én sem szeretem.

Amikor ilyet reggelizek, utána egész nap ragad a szám. 😂

2023. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Ésszerű lenne ha kapható lenne rá védőfólia, amit aztán az ember vagy cserél vagy nem. Bár nem tudom, ez csak egy tipp.
2023. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!