Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba a szőnyeget vagy a...

Autóba a szőnyeget vagy a gumit szokás fejebb rakni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Gumit, nyilván.
2023. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Remélem a szőnyeg a kárpitot jelenti, különben az úgy tényleg viccesnek tűnik, hogy kárpit-szőnyeg-gumi.
2023. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én télire raknám csak fel a gumiszőnyeget, de ha nem gyári, akkor igazából feleslegesnek tartanám a kocsiban tárolni. Nincsenek gyerekeim, és taxizni sem szoktam másokat.
2023. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Kárpit, azon a szőnyeg. Szőnyegen a gumi."

Én ezt nem tudnám megoldani. A rögzítési pontok csak egy gyári szőnyeget érnek át. Ráhányhatnám a gumit, de azt nem tudnám rögzíteni. Mi értelme lenne így?!

2023. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, azért csúszkál a nyamvadt gumi. A szőnyeg van rögzítve a kárpiton. De így vettem. Másik nőtől :D
2023. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi a fenének bele hat réteg akármi?


Nekem soha nincs a padlókárpiton semmi, mert kurrrrvára idegesít, plusz a rendszeres heel&toe műveletkor szépen bekúszna a pedálok alá, és onnantól kezdve meg akadályoz..

2023. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyílván a gumit kell felülre rakni,az a lényege hogy védje a kárpitot,sokkal egyszerűbb takarítani.
2023. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!