Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez komolyan amortizációt...

Ez komolyan amortizációt jelent egy autónak?

Figyelt kérdés
A barátnőm szüleivel utaztunk egy autóval, a szülők elől, a bárátnőmmel ketten pedig hátul ültünk. Kiszálláskor mindenki a hozzáeső ajtót használta, majd az apuka rámszólt, hogyha már úgyis kinyitottak egy ajtót, akkor nem kell a másikat is kinyitni, mert csak feleslegesen kopik zsanér. Tehát azt akarta, hogy csúszzak át a hátsó ülésen és a távolabbi ajtót használjam, ha az már úgyis nyitva van. Egy jó állapotú 4-5 éves autóról van szó.

2023. máj. 17. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez már a fillérbaszás kategória. Nem kopik az el 30 év alatt sem.
2023. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak szívatott és nem vetted a lapot.

Ha ezt komolyan gondolta, akkor viszont súlyosan fillérbaxó az apósjelölt...

2023. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez már nem is fillérb..ás, hanem elmebaj kategória.

Figyu, én mindig használtan vettem autót, tehát ilyenkor sokat végignéztem és végigkérdeztem. Soha olyat nem hallottam, hogy "mivel ez az autó már öreg, ezért várhatóan előbb-utóbb cserélni kell az ajtók zsanérját". Az az autó úgy fog a roncstelepre kerülni, hogy a zsanérjai még használhatók lesznek.

Ja, és csak úgy mondom, hogy könnyen belátható, hogy a sofőrülés ajtaja messze sokkal többször van nyitogatva, mint bármelyik másik. Szóval, ha valamelyik megadná magát, akkor az sokkal előbb, mint bármelyik másik.

Namost, vajon ő át szokott mászni a túloldalra, hogy ott szálljon ki, és a sofőr oldali ajtó zsanérja ne kopjon annyira???? Nyilván nem!

Én egy ilyen leendő apóssal kapcsolatban minden rosszra el lennék készülve. És öreg korában csak rosszabb lesz.

2023. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 krwkco ***** válasza:
100%

"akkor nem kell a másikat is kinyitni, mert csak feleslegesen kopik zsanér."

Ez elég nagy hülyeség. Többet kopik az üléshuzat, meg benne a szivacs, mint az acélból készült zsanér.

Az ülések tönkremenetele gyakoribb értékcsökkentő egy koros autónál, mint a zsanérok hibája.

2023. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik jól írja, egy autó ezer másik alkatrésze százszor hamarabb elkopik mint a zsanérok. Másfél évig taxiztam, és nekem is feltünt, hogy ez az idősebbekre jellemző szokás. Három öregasszony libasorban mászik be hátra egy ajtón, közben meg eltelik 5 perc, mire az utolsó bezárja azt. Télen és vizes időlben ez még külön bosszantó, mert sáros cipővel extrán összedzsuváznak mindent amig végigmásznak az autón.
2023. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! #5 az öregasszonyos sztorin annyit röhögtem, hogy már ezért megérte kiírni a kérdést :D
2023. máj. 17. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú gecc.... Hát akkor ne is indítsuk be az autót, mert akkor kopik a motor, fogy a benzin...... Ilyennek se ülnék be többet az autójába. Egyébként 20éves autóm van napi használatban minden ajto használva...
2023. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy az ülés hamarabb kopik el ha állandóan rajta vomntatod végig a segged. :D
2023. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az szép!😅 Jó dolog, ha vigyáz a kocsira ez nem kérdés! De azért ezt nem is tudom minek nevezni.
2023. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy ilyen debil család?
2023. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!