Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba a szőnyeget vagy a...

Autóba a szőnyeget vagy a gumit szokás fejebb rakni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Amit könnyebb lemosni, ha bekoszolódik a cipőtalpadtól.
2023. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálam csak szőnyeg van.
2023. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
"fejebb"? az mi?
2023. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Fejebb, vagy fejesebb. 😅🤣😂
2023. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
És milyen gumit akar milyen szőnyegre?
2023. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az autó lábterébe a gumira rakjátok a szőnyeget vagy a gumit rakjátok a szőnyegre? Remélem így érthetőbb
2023. jún. 5. 11:05
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Aha, tehát a padlókárpitra te még ráteszel egy gumiszőnyeget, arra még egy szőnyeget?


Tegyél még rá egy nylonszatyrot is, meg zsírpapírt esetleg, ja meg egy kispárnát is. :D :D

2023. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem a kocsit hogy padló kárpiton szőnyeg volt és azon egy gumi:D
2023. jún. 5. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Ezt most nem értem... Hogy érted, hogy feljebb rakni?

Az egyik autómban csak szövet szőnyeg van. Soha nem hiányzott a gumi. Nem járok sárban, retekben. Nincs erdőm, szőlőm, földem. Rendszeresen kirázom, kiporszívózom és tiszta. A másik autómhoz járt a rendeléskor szövet és gumiszőnyeg is. Mivel adták hozzá, ezért használom. Különben nem vettem volna. Tavaszi-őszi kerékcserékkor cserélgetem. Télen a gumi van bent, nyáron a szövet. A gumit azért nem szeretem, mert jobban meglátszik rajta a retek. Nem elég kirázni, kiporszívózni, rátapad a por és látszik rajta hogy mocskos. Nem teljesen egységes matt fekete gumi színű. Így ezt rendszeresen mosni szoktam. Megszárítom, aztán megy vissza az autóba. De ahogy ráteszem a cipőm talpát, megint ott a nyoma. Ezért nem szeretem.

Ezt a feljebb rakást pedig nem értem. Egy helye van a szőnyegeknek az autóban. Nincs alul-felül hely.

2023. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

nekem is így van. Kárpit, azon a szőnyeg. Szőnyegen a gumi. Amit minden autózáskor feljebb húzok, mert elmozog. Viszont kirázom, autómosáskor leveretem, és nem kell a szőnyeget hetente pucolni. Nem is tudnám. Meg hát más is ül az autóban, mondjam neki, hogy vedd le a cipőt??


Gumi van felül.

2023. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!