Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli vagy nyári gumit az évre?

KoRn III kérdése:

Téli vagy nyári gumit az évre?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a kis munkába járós második autómra nem kapok négyévszakos gumit. (135/80/R12). Mivel az egész autó értéke kevesebb, mint két új garnitúra ára lenne, ezért nem szeretnék téli és nyári garnitúrára is beruházni, főleg ilyen árak mellett. Egy új téli, vagy egy új nyárit fogok venni egész évre.

Itt kérném a segítségeteket, hogy melyik a kevésbé rossz megoldás?

Ezzel az autóval mindig 70-80Km/h az utazó tempó, 24km-re járok be dolgozni 90%-ban csak egyenes úton nagyrészt lakott területen kívül. Nagyon máshogy nem is tudnám használni a kis Daewoo Tico-t :D

Melyiket válasszam?



2023. márc. 29. 19:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hát figyu, a sajat autómon fennt van meg a téli. Tény, hogy ilyen útviszonyok mellett észnel kell lenni nagyon!
2023. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Még mondjàtok hogy nem jó a 4 évszakos. 1 hét alatt volt +18 fok meg 10 cm hó is (pont akkor kellett 200 km-t utazzak). Nekem nagyon bejött a 4 évszakoz, pláne ebben a szeszélyes tavaszokban és őszökbe amik mostanàban vannak.
2023. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem is van a téli. Sőt nekem csak az van és pályázok is vele és nem is kevéssel. De tegyük hozzá, hogy futófelület és a futómű is rendben van.
2023. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!