Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogositvany ujjitasnak mi a...

Kedd99 kérdése:

Jogositvany ujjitasnak mi a menete ?

Figyelt kérdés
Hogy kell jogositvanyt ujjitani ? Annyit tudok hogy hazi orvostol kell alkalmassagi. Utana valaki azt mondta hogy ugyfelkapun fel tudom tolteni vagy be kell menni okmanyiroda de akkor plusz penz ha nem csinalod elotte meg az ugyfelkapun. Hogy mukodik ez?

2023. márc. 5. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Igen, van, aki csak olvast, a saját háziorvosom viszont vérnyomást is mér, meg hátam mögött állva suttog, és meg kell mondanom, melyik fülemben hallom.
2023. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez kéz vagy láb ujjitas?

" Újítás ", ezt a szót kerested.

2023. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 8-as vagyok. Igen, nekem sajnos ilyen túlbuzgó a háziorvosom. Táppénzem sem voltam még életemben egy napot sem. Ritkán vagyok beteg, azon is általában egy nap alatt túl vagyok. Csak azért egy nap szabadságot kivenni sajnálok, hogy évente diskuráljak vele. Valószínű ezért küldözgetett ennyi helyre. A szerencsésebbek egyszerűbben is megússzák. Nagyban függ a háziorvostól.

A fizetéssel kapcsolatban: ahova járok, ott volt a háziorvosnak kártyaolvasó terminálja. Így bankkártyával is lehetett nála fizetni.

2023. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Első jogsimnál még gyerekorvosom volt, az mindent is megnézett (baboskönyv, idegrendszeri vizsgálat - melyik ujjaddal érintsd meg az orrod stb.), aztán mondta, hogy igaz, fél éve lett új szemüvegem, de ugyan menjek már el a magánszemészemhez új leletért, mielőtt kiállítja a papírt. Valami kétoldalas, apróbetűs A4-es kartonba írkált. Na, akkor hazamentem, felhívta apám az autósiskolát, hogy melyik dokihoz kell rendelési idő előtt fél órával menni a papírért, egy sima olvasás után megkaptam. Újításkor a saját felnőtt háziorvos ahogy #10-nél említettem.
2023. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!