Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a menete,a jogosítvány...

Mi a menete,a jogosítvány megszerzésének?

Figyelt kérdés
Gondolkodom,hogy beiratkozok egy autós iskolába,de kicsit össze zavarodtam, mivel a haverom azt mondta,hogy az elméleti vizsgára nem kell mindent megtanulni csak az elméleti anyagot a kressz kérdéseket nem,mert az csak azután lesz miután levezettem a megadott órákat...tehát akkor van egy elméleti vizsga amin ha átmegyek vezethetek,aztán a kressz vizsga és utánna a forgalmi vizsga? Én úgy tudtam,hogy az elméleti vizsgára mindent megkell tanulni vagy tévedek?

2021. okt. 12. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A haverod vagy szándékosan szédített, vagy fogalmatlan.

A vezetés gyakorlás előfeltétele, gogy a tanuló sikeres KRESZ vizsgát tegyen, és az sem ártana, hogy valóban meg is tanulja, ne csak totózás szinten sikerüljön az elméleti vizsga.

Sok gyakorlati oktató nem szereti, ha neki kell még az elméletet is tanítani, a szabályokat ott már illene tudni, elég lesz az autókezelésére koncentrálni, nincs egy perces gondolkodási idő.

Elhangzik az utasítás az oktatótól, a tanulónak azt a szabályokat betartva kell végre hajtani, amíg nem vizsgázik le KRESZ-ből, még tanulóautót sem vezethet.

2021. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Elsősegély tanfolyam is kell. Érdeme sszerintem ezzel kezdeni. Aztán a KRESZ, ami egy kvízszerű program, forgalmi helyzeteket kell megoldani amit látsz a rajzokon, illetve egyéb kérdések mind a KRESZ könyvből. Én arra csak betanultam a gyakorló program kérdéseit, nem olvasgattam nagyon a könyvet.

1 hibám lett, az is forgalmi helyzetben, ami 3 pontos volt.

Utána jelentkezhetsz az oktatóhoz órákat venni, 30 kötelező, de ha jól megy lehet lecsalja és nem kell ténylegesen levezetned csak kifizetni :D

2021. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne a haverodtól tudd meg a tutit, hanem keress fel egy iskolát ahol elmondanak mindent.
2021. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!