Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 102 ezer Ft a 3. éves suzuki...

102 ezer Ft a 3. éves suzuki SXCross szervizdíja 30 ezer km-nél nem sok az egy kicsit?

Figyelt kérdés

#szerviz #Suziki
2023. febr. 22. 06:22
1 2
 11/16 D. Brasco ***** válasza:
Még szinte majdnem hogy kevés
2023. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7 "7650Ft-ért cseréltem vezérlésszettet"


Aha, amikor olajat veszel, akkor meg még a bolt fizet neked, nem?

2023. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#7 "De hát aki új autóban érzi jól magát, meg prémiumban...."


Te is jól éreznéd magad, ha megtehetnéd ;)

2023. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Kamu, 7ezer Forintért egy normális ékszíjat nem kapsz nemhogy komplett vezérlést. Vagy minden alkatrészből össze kukáztad a legolcsóbb bontottat és akkor kész a hatalmas csere?
2023. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Pl. egy littyós Swifthez unixban a szar A.Z.-s 20 ezer, de "szett"-nek alig nevezhető, nyilván van benne szíj, meg egy feszítő, de a többi görgő nincs, pedig úgy tudom van még mellette kettő. És bár az unix drága, aláírom, de házon belül az A.Z.-s cuccok az olcsóbb boltok áraival vetekedik. Szóval ja... legolcsóbb fenntartású autó, legolcsóbb alkatrész és még így is majdnem háromszor annyi. :D


Két opciót látok elképzelhetőnek, vagy kedvezménye van neki, de a kedvezményes árral haknizni, hogy milyen olcsó, elég ratyi dolog, én sem menőzök, hogy az én autóm fenntartása milyen olcsó és ennyiért meg annyiért vettem dolgokat, mert nyilván nem az az átlagos valóság. Vagy a másik, hogy ő is ilyen autodoc-os hülyegyerek, ahol megvette a legolcsóbb márka hamisítványának a hamisítványát, arról elhiszem, hogy kijön 7e-ből, csak hát sokat el is mond arról az emberről, aki ilyeneket vesz, főleg olyan fontos alkatrészből, mint a vezérműszíj. :D

2023. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Bocsánat, HÁROM opció lehetséges: a harmadik nyilván az, hogy full kamu a gyerek. :D
2023. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!