Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 év múlva vajon hol fog...

20 év múlva vajon hol fog tartani az autóipar mint csúcstechnika?

Figyelt kérdés

20 év alatt mostanra rengeteget fejlődött az autóipar: a sima xenonlámpától elértünk a minden is kitakaro adaptív Ledig, a tenyérnyi méretű kezdetleges navitól a hatalmas monitorig, a kazettás rádiótól az online tárhelyig. Oké az most szubjektív hogy ki hogy fogadja ezeket.

De vajon hol fog tartani az autóipar újabb 20 év múlva? Hova lehetne még fejleszteni az autókat első sorban ergonómiai szempontból?



2023. jan. 11. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Csúcsra lesz járatva az elektronika és a tervezett elavulás. A jelenleginél is silányabb anyaghasználatú és ocsmányabb autók fognak szuletni. Annyira várom már. Ja nem.
2023. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt fixen elektromos meghajtású autók fognak járkálni, ez elől nincs menekvés. Addigra reményeim szerint egy fenntarthatóbb akkumulátor technológiával fognak működni, valamint sokkal gyorsabb töltéssel, magas hatótávval.


Biztos hogy addigra lesz rendes önvezető funkció sok autóban - viszont hogy a magyar infrastruktúra erre alkalmatlan lesz, abban is majdnem biztos vagyok.


Ami még valószínű, előbb-utóbb kikopnak a városokból a batár SUV-k és luxusszedánok, mert annyira rohadt drága lesz, és annyira meg fogják adóztatni a fogyasztásuk miatt, hogy a pici autókat szeretne majd venni az átlag dolgozó ember.

2023. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mik az új autók most, na olyan lesz Magyarországon 20 év múlva... :D
2023. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vagyok biztos az elektromos autóban. Jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy zsákutca. Egyes országokban el is kezdték betiltani. Sokkal inkább a hibridben vagy a hidrogén meghajtásban látom a jövőt.
2023. jan. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Hatalmas monitor "

Ez pont nem a legnagyobb fejlődés, egy gagyi valami inkább.

Már sok helyen olvastam hogy senkinek nem tetszik, a kapcsolók, gombok sokall jobbak.

Azt még vezetés közben is lehet használni, ellenben a monitort azt egyáltalán nem lehet vezetés közben mert elvonja a figyelmet.

Az se olyan nagy fejlődés hogy mindenféle elektronikai szarral telenyomják és csak több a hiba forrás.

Már most is drágább az üzemeltetése az elektromosnak , és mi lesz még ezután!!!

2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 A hidrogénes még nagyobb zsákutca. A hidrogén sem a fán terem, azt is elő kell állítani. És mivel, elektromos áram segítségével.
2023. jan. 12. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez már rég nem csúcstechnika.

fogyasztói társadalom, és tervezetten rövid élettartam.

gagyibbnál gagyibb dizájnok megoldások, és anyagfelhasználás.


mindent a profitért.

2023. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az biztos, hogy európában teslák fognak mindenütt járkálni. Amerikában szerintem akkor is még az olaj lesz a nyerő.
2023. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!