Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kerék meghajtású autóval...

Első kerék meghajtású autóval ha megcsúszok?

Figyelt kérdés

Hátsó tiszta. Ha azzal csúszok, nincs gáz, ellenkormány ha a hátsó kerekek csúsznak meg.

Ha első kerekes, ugyanez, annyi különbséggel hogy megfelelő gázt kap, és úgy ellenkormányzok?



#gáz #megcsúszás #hátsókerékmeghajtás #Elsőkerékneghajtás #Ellenkormányozás
2023. jan. 3. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt régen úgy csináltam, hogy amikor leesett a hó kimentem egy vasuti rakodóterületre és a letaposott havon gyakoroltam.

Ez teljesen levolt taposva és fényesre jegesedett a teteje.

Jó nagy terület volt és senki nem volt még a környékén se.

Itt lehetett nyomni neki , fékezni kanyarogni.

Kézifékkel és mindenhogy .

Ezzel valamennyire meglehetett tanulni és hozzá szokni a csuszkáláshoz és faroláshoz.

Ha esne a hó még most is mennék és gyakorolnék, de már évek óta nem láttam havat se.

2023. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az hogy elméletben tudod-e vagy sem lényegtelen mikor megörténik a baj.

Nekem volt hogy megcsúszott az eleje kanyarban pedig nem is mentem gyorsan tartottam a 60-as sebességet amit oda raktak. Fékeztem ahogy csak tudtam illetve próbaltam ellenkormányozni de a kocsi keresztbe vert átfordultam a szembejövősávra seggel hiába nyomtam már a gázt ott kb 20-al kidobta a seggét a bokorba szerencsémre a balszerencsémre. Kicsit összekarcolódott a kocsi de semmi bajom nem lett se a kocsinak pedig ki kellett huzatni az árokbol. Rendőr bácsi pont arra járt megbüntetett 5 ezerre majd segített megállitani a forgalmat még engem kihúztak.


Amikor megcsúszol másodperceid vannak cselekedni ha soha az életbe nem csúsztál meg tökmind1 hogy milyen elméletet tudsz nem fogod tudni megfogni a kocsit aztán okoskodhatsz neki.

Ahogy előttem is leírták menj ki azt gyakkrolj olyan területen ahol nem töröd össze a kocsit.

2023. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12*

Egyátalán nem felesleges valaminek tudni az elméletét, a kreszt is meg kell tanulni mielőtt elmész vezetni, kell az alapnak... nehezebb úgy megtanulni a gyakorlatban valamit hogyha egy alap nincs meg. Tisztában vagyok azzal hogy szítuáció függő minden. Ahogy te is leírtad, rosszul mérted fel a sebbésegedet, neked még jó volt a 60, a kanyarnak nem, és megtörtént a baj sajnos.

Nem okoskodtam, nem is okoskodásnak szánom ezt sem. Ha lesz kártyám, megyek és gyakorlok, sajnos a tanulóknak bújniuk kell a yt-t, olvasni ezerrel, mert a sikeres forgalmi nem egyenlő azzal hogy tudok már vezetni, főleg a mai oktatók mellett.

2023. jan. 3. 19:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Tanuld meg rendesen a kresszt aztán mikor meglesz a forgalmid meg majd kocsid utána agyalhatsz ezeb addig aztán tök fölösleges. Mindenkinek megvan sajnos az a bizonyos figyelmeztetés fentről amiből jó ha tanul az ember. Az oktató az alap dolgokra tanít meg a többi meg tőled függ majd hogy egy p.ncser leszel-e aki 90-es táblánál is 60-al kullog vagy versenyzőnek hiszed magad és 180-al mész vagy egy normális söfőr aki 90-100-al normálisan közlekedik.
2023. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi 13-as, már a végén járok, autó is van, szóval nem hamarkodom el a felkészülést. Ajajj fogok én menni 90-el ha azt az út/időjárási viszonyok is engedik, de fogok kullogni 60-al is éjszaka nedves/csúszos úton.:) aki majd akar megelőz, úgy fogok közlekedni ahogy biztonságos. Ha úgy ítelem meg hogy nekem a 70 az, akkor annyival fogok menni.
2023. jan. 3. 20:17
 16/16 A kérdező kommentje:
14*😁
2023. jan. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!