Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Négykerék meghajtású autó...

Négykerék meghajtású autó esetén jobban kopik a kormányzott kerék vagy a kormányzottságnak nincsen jelentősége és csak a hajtott kerék kopik jobban két kerék meghajtás esetén?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez használattól is függ, én driftelek nekem 1 gumi 5 kör.

Egy átlagos sofőrnél pedig a kormányzott kerék kopik jobban

2020. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kormányzástól nyilván kopik
2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utobbin a difi nem segit?
2020. jún. 29. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A négykerék meghajtású autók 99%-ban csak kettőt hajtanak (általában elsőket), az összkereket csak szükség esetén kapcsolja be. Nincs külünbség a kopásban.
2020. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy a kerékkopásról még hény bőrt lehet lehúzni.

Amióta változott a szabályzat, a magasabb szint elérése érdekében fossák az idióta kérdéseket.


Az elektrokia témában valaki az USB-töltőkre van rákattanva, mennyivel drágább a töltés, ha hosszabb a kábel, és hasonlók.

2020. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is en vagyok
2020. jún. 29. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elkezdeni jelentgetni a kérdéseidet, mert ne így akarj az ötös szintig eljutni.
2020. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csinald ha ettől érzed jól magad
2020. jún. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!