Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alacsony fogyasztású...

Milyen alacsony fogyasztású benzines kisautót vennétek max 1-1,2 millió Ft körüli összegért?

Figyelt kérdés

Nem baj ha tízenéves, csak ne legyen hírhedten rossz konstrukciójú autó.


Pl Honda Jazzt néztem.


Suzuki Swift, illetve a nagyon pici autók kizárva.


Vegyes használatra lenne. Elég tatásan vezetek.


2022. okt. 28. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Yaris is ott van még meg a micra.
2022. okt. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Picit drágább, de Ford Fiesta. Nekem 5,7 az átlagfogyasztása.
2022. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:

Opel Corsa D esetleg. 60Le tatás stílushoz kiválóan passzol, csomagtartó elfogadható méretű a mag 285L űrtartalmával.

Igazi megbízható igásló lehet még egy Skoda Fabia, ami szintén egy nagyon megbízható konstrukció. De itt jól meg kell nézni, előszeretettel vásárolták céges futárautónak, a japánok mellett az szól hogy azok aránylag drágák, tehát nem nagyon vásárolták ilyen célra egyiket sem.

2022. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzuki swift
2022. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis
2022. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honda JAzz szerintem jó választás ebben a kategóriában.
2022. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jazz egy örökzöld tuti tipp, de pont emiatt a tényleg szépek elég drágák, az pedig hoax hogy arra nem lehet költeni ha rossz. Vannak típushibái.


Vannak a koreaiak, Hyundai i20, Kia Rio, ezek ennyiért még belefértek amikor legutóbb néztem, megbízható technika és nem annyira igénytelen.


Esetleg ilyenek hogy Renault Clio, Peugeot 206 - tudom tudom francia, de ezek nem rossz autók, könnyen szerelhető és megbízható egyszerű autók.

2022. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!