Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes már lecserélni a gumikat?

Érdemes már lecserélni a gumikat?

Figyelt kérdés
A minimum hőmérséklet stabilan 7 fok környékén van már. A TV-ben is láttam egy riportot, hogy már érdemes elkezdeni lecserélni a gumikat. De nem úgy van, hogy a napi középhőmérséklet számít, nem pedig a minimum? Az közel sincsen még 7 fok környékén, sőt.

2022. okt. 27. 15:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20 Netto baromságot beszélsz. Ott sem voltál, de tudni véled, hogy rángattam a kormányt. Innentől kezdve én nem kívánok több szót fecsérelni rád, mert ezotériában, fotelszakértőkben és hasonló simlis dolgokban én nem hiszek.


2. Hát na nem mondod... De a téli guminak a gumiszerkezete is más, máshogyan tapad, stb., erről beszélj. Az egy dolog, hogy a mintázata segíti a hóban tapadást, de nem csak ez a különbség.

2022. okt. 27. 16:54
 22/28 anonim ***** válasza:
16%
Hirtelen milyen okos lettél, akkor mi a franc kérdezed, hogy felrakd e a téli gumit, de komolyan.
2022. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező szerintem a véredben van a driftelés, azért sikerült megcsússz a körforgalomban.
2022. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
2. Te megfogsz csúszni bármilyen gumid lesz, nincs érzéked hozzá.
2022. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Tőled függ. Én még nem rakom fel, de ha te biztosabbnak érzed magad tőle, akkor tedd fel.

Felesleges a hőfokokat ennyire nézni.

2022. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 NTBS ***** válasza:
61%
Igen. óvatosságból.
2022. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Attól függ hol laksz? Mátra, Bakony, Mecsek? Akkor igen.


Egyébként én még nem tartom indokoltnak ahol én lakom. November közepére terveztem be.

2022. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
31%
Még ne cseréld le, várj amíg hideg lesz vagy leesik a hó.
2022. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!