Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet gyorsan kiindulni?

Hogy lehet gyorsan kiindulni?

Figyelt kérdés
Elindulásnál (piros lámpától stb) olyan lassú vagyok, nehezen indul el az autó, mindenki lehagy, de nem tudom mit csinálok rosszul gondolom rosszul kezelem a váltót vagy nem tudom. Valaki letudná nekem írni hogy hogyan kell??? Ha a váltással van a probléma akkor, hogy váltsak pl. 20-nál 2-es, 30-nál 3-as, de így nagyon lassú és olyan mintha fulladna az autóm (1,3-as Toyotám van) vagy csak később kell váltani mikor már meghúzattam egy kicsit vagy jaaajj, légyszíves segítsetek mert már nem értem az egészet. Az oktatóm le akart húzni és nem tanította meg. 22/l
2010. szept. 22. 19:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
20.08 Igazán köszi a választ.. :)
2010. szept. 22. 20:12
 12/32 anonim ***** válasza:
Most akkor jártok:)
2010. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs... De akkor is be kell látnod, hogy igazam van. :D Ez a kérdés is azt mutatja :D
2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Jól van, jól van azért ne oltsál már be ennyire.. XD
2010. szept. 22. 20:24
 15/32 anonim válasza:
0%

ha kiakarsz lőni akkor pörgesd fel a motort

ha piros lámpánál állsz akkor be üresbe de inkább egyesbe eközben végig nyomod a kuplungot -láttam olyan jelzőlámpát, hogy írja mikor fog átváltani, mp-be visszaszámol- na ha már csak pár másodperced van, akkor egyesbe kuplungot tövig nyomod, és adsz nagy gázt, csak el ne engedd a kuplungot, mert karambol lesz :(

na szóval bömböl a motor mind az állat és amikor átvált zöldre, de csak akkor leugrassz a kuplungról és úgy fog gyorsulni hogy azt fogod hinni hogy föl akar szállni, persze adj neki padlógázt de félgáz is elég


amúgy ne sértődj meg, de ha nem ismered a váltót, akkor hogy kaphattál jogosítványt??

én alapból megbuktattalak volna. én nem ismerem a történetet igaz, de én most azt gondolom, hogy éppen átsegített az oktatód, mivel elindulni sem tudsz szinte.

2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"ha piros lámpánál állsz akkor be üresbe de inkább egyesbe eközben végig nyomod a kuplungot "


Ez is marhaság. Pirosnál üresben tartjuk a váltót és nem nyomjuk a kuplungot, mert tönkremegy a kinyomócsapágy. Műszaki analfabéta 2.0

Bár egy 26%-ostól nem is tudom mit várunk... :)

2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Elsőre mentem át mindenből, a tanuló autón nem volt probléma az elindulás azon az autón minden oké volt. Csak ez a toyota nem megy nekem. :( Egyébként amikor tanultam, nem kellett felvenni a forgalom ritmusát legalábbis ezt mondták.
2010. szept. 22. 20:34
 18/32 anonim ***** válasza:
Sört iszogatok,és csak viccelődök.Tudom holnap én is -10%-os leszek,de ez a holnap gondja:)(élj a mának!)
2010. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Elsőre mentem át mindenből, a tanuló autón nem volt probléma az elindulás azon az autón minden oké volt. Csak ez a toyota nem megy nekem. :( Egyébként amikor tanultam, nem kellett felvenni a forgalom ritmusát legalábbis ezt mondták."


Ja szóval már megvan a jogsi, csak még nem jöttél bele? Na akkor ahhoz tartsad magad amit írtam, 3000-ig nyugodtan húzassad, indulásnál meg (ha az nem megy gyorsan) akor kicsit agresszívebb gáz és kuplung kezelés és akkor minden oké lesz.

2010. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :)
2010. szept. 22. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!