Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektromos autó tényleg...

Az elektromos autó tényleg zsákutca?

Figyelt kérdés

A pannon egyetem rektora szerint az elektromos autónak a lényege valójában, hogy "autóipari lobbi a politika támogatásával kitalált egy divatos irányt, aminek mentén újra lehet gazdasági növekedést és extraprofitot produkálni".

Igaza van?

[link]



2022. jún. 17. 07:22
1 2 3 4
 31/31 Bereczk Jénos válasza:

Azt is egyetemi tanár mondta. " Ha én azt mondom megyek a holdra, azt mondják milyen okos, ha Te mondod, azt mondják hülye vagy!!!"

Nagy kérdés honnan nézzük, ha az olajbányászattól, vagy az ingyen napenergiától és azt hogy mekkora utat tettünk, vagy teszünk meg amíg elérünk a célig, akkor kiderülhet még a motor is és az elektromosság használata is fejleszthető!!!! Gazdaságosság, környezetvédelem, káros anyag, használhatóság és még millió kérdés?

Benzin, gázolaj az olajipar melléktermékei voltak, elégették, ma hasznosítják! Hosszú volt az út, bár szintén elégetik, de hasznot is hoz!

Az akkumulátorokat még sok helyen próbálják hasznosítani, több kevesebb sikerrel, bár a töltése megoldható nap vagy szélenergiával, amire még

sok alkalmas berendezés szükséges, terjedelmes hálózat, töltőállomások!!!

A városi közlekedésnél megoldható lenne, végállomásokon, utánfutón az aksi

csere, csak csatlakoztatni kellene és mehet tovább!!! Személykocsiknál,

látsd LONDON, sok az autó kevés a töltő, ha sok lesz a töltő kevés az áram, szóval a kocsi, megelőzte a lovat! Pécsnél lezuhant a repülő, két halott berepülő pilóta, nem tudták, hogy az áram nem olyan mint a benzin, ahol még 1-2 literrel le lehet szállni, az áram, ha elfogyott nincs erő

hiába nyomja a "gázt"!!!!!

Én persze a benzin híve vagyok, (3 kg, 10 henger, 80 LE!!), persze mint

járművillamossági műszerész örülök az elektromos autónak, ha jöttök, hozzatok sok pénzt!!!!!!

2023. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!