Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai I30-hoz milyen kormány...

Hyundai I30-hoz milyen kormányvédőt lehet venni?

Figyelt kérdés

Hyundai I30 2011-es kiadás.

Tudom, hogy erre a kérdésre magam is rá kéne tudnom jönni, de szörnyen laikus vagyok, ez életem első autója és nem is vagyok a legjártasabb a témában.

Amennyiben tudtok külön linket is küldeni, vagy csak méretet kell-e nézni, külön típusra is kell-e, vagy mindent amiből megtudok találni egyet magamnak azzal rengeteget tudnátok segíteni!



2022. ápr. 15. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Olcsót
2022. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek rá? Sose használtam kormányvédőt kocsiban. Teljesen felesleges dolog.
2022. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan kemény műanyagból van a kormánya és sokszor csúszik rajta a kezem :/

ergo a saját preferanciám miatt kéne

2022. ápr. 15. 18:57
 4/6 qkker1 ***** válasza:
Leméred a kormány átmérőjét, és veszel egyet rá, aminek kényelmes a fogása.
2022. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
43%

Igazából ez a kormányvédő dolog elég gagyi, szóval elmész a homasitába van pár üzlete itt Budapesten, és elég sok közül tudsz választani az egyszerűtől a giccs parádéig!


Ha nem Budapesti vagy, vagy nem itt az agglomericóban laksz, akkor ott vannak a webshopok, nagyon nem nyúlsz mellé, mert itt a gagyis és még gagyibb között tudsz választani!


Ez ugyanis egy olyan dolog amit 99%-ban nem használnak az emberek ha csak nem giccsből, hogy plüss szőrös kormány legyen!


Gondolom hölgy vagy és izzad a kezed, ez tök okés nekem is, de nem tudom, hogy amúgy ez mennyit segít, de ha számodra ez megnyugtató lenne, tényleg nézz körül a homasitába vagy a neten, olyan nagy csodák nincsenek ha csak nem valami spéci kocsid van nagyjából szabvány a kormány átmérője és alakja!

2022. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemész egy obiba, és veszel ami tetszik. Mondjuk előtte érdemes lemérni.
2022. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!